Neler Yeni

Öneri İlandaki Acer Nitro Almaya Değermi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aksklsks
Hocam değer ama trendyoldur hepsiburadadir biraz sıkıntı pc almak için Mediamarkt veya gaming gen trden alabilirsin sıkıntı dediğim çok bir şey yok ama paket hasarlı gelebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam değer ama trendyoldur hepsiburadadir biraz sıkıntı pc almak için Mediamarkt veya gaming gen trden alabilirsin sıkıntı dediğim çok bir şey yok ama paket hasarlı gelebilir
Şimdiden hayırlı olsun

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Şimdiden hayırlı olsun
Bizim bir arkadaş Hepsiburada dan almıştı herhangi bir sıkıntı çıkmadı tabi bunlar birazda şans işi

Sıkıntılı gelirse iadede sıkıntı çıkarmı sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aksklsks
Tambir fikrim yok ama sıkıntı cikmaz büyük ihtimalle

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aksklsks
Puanı düşük değilse çıkmaz alanlar memnundur

Gitmem gerek iyi geceler

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bekir Küllac

Şimdiden hayırlı olsun
Hocam sıkıntı değil bende acer nitro 5 rtx4050 li modelini hepsiburada üzerinden bozdan teknolojiden aldım ve 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum sıkıntı yaratmıyo kargoda oldukca hızlı

Şöyle bir şey var tek sıkıntısı ram

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1000058840.jpg

V15 ve V16 lar için böyle bir duyum aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Bekir Küllac
Alıntıyı görüntüle
Doğrudur hocam nitro 5 lerde 30 serisi 180 watt ve 200 watt arası ama 40 serisi 200 230 watt arası adaptör bendeki 230 watt ekran kartım 140 watt tek başına zaten

Alıntıyı görüntüle
Bide hocam olmayadabilir neden dersen acer zaten ekran kartında işlemcide bol watt veren marka ben kalkıpta üstş seviye gaming notebook una 130 watt adaptöir koyucagınj düşünmüyorum 1 yıl önce cıkardıgı 3050ti laptopunda bile 180 watt adaptör var bilgisayar 130 wattla kendini besleyemez bir oyun giriyim desen kapar veya 30fps e düşer şuana kadar böyle bir şikayet gelmedigine göre bu arkadaşın tespiti yanlıs olabilir

Doğrudur hocam nitro 5 lerde 30 serisi 180 watt ve 200 watt arası ama 40 serisi 200 230 watt arası adaptör bendeki 230 watt ekran kartım 140 watt tek başına zaten

Bide hocam olmayadabilir neden dersen acer zaten ekran kartında işlemcide bol watt veren marka ben kalkıpta üstş seviye gaming notebook una 130 watt adaptöir koyucagınj düşünmüyorum 1 yıl önce cıkardıgı 3050ti laptopunda bile 180 watt adaptör var bilgisayar 130 wattla kendini besleyemez bir oyun giriyim desen kapar veya 30fps e düşer şuana kadar böyle bir şikayet gelmedigine göre bu arkadaşın tespiti yanlıs olabilir
Satıcıya sordum umarım arkadaş yanılıyordur

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Mahir Cengiz
Hocam aynı cihaz n11 de 41k satıcıda aynı alacaksanız burdan alın https://www.n11.com/urun/acer-nitro...tu-bilgisayar-59246406?magaza=teknoryabilisim

Bana yanılıyor gibi geliyor bence baska bir markaya fanboyluk yapıyor bu arkadas acerı kötülemek içinde olabilir
Arkadaşla aynı dc sunucusundayız nicki bile acer vekili öyle bir şey yapacağını sanmıyorum

Top Bottom