Neler Yeni

ileride Ekonomi düzelir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
mustafayahya
Sizce ekonomi düzelir mi 2023 de canımı sıkıyor yurdışındaki insanlar 1 ay çalışıp dunyanin en iyi bilgisayarını alabiliyor keşke türkiyede de alabilsek sizce alabilirmiyiz ilerki zamanlarda ekonomi düzelir mi gercekten babalarımız bizim için ayakta duruyor çok çalışıyolar sizce ne zaman düzelir ekonomi

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
İnşallah diyeyim ne diyebilirim ki.
Şuan ki basiretsiz ***** hükümet giderse arkasından kim gelecek oda belli değil.
Chp mi gelsin napalım.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu gidişat gerçekten iyi değil. Pek umudum kalmadı benim. Gittikçe kötüleşiyor ülkenin genel durumu.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
Hayir

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,031
İsim
araba
Akp gitse chp gelse hiçbir şey değişmez veya daha kötü olur bahaneleri de akp nin pisliklerini temizliyoruz olur. Örneklerini gördük bunun
nerde gördün kanka 20 senedir aynı hükümet

Top Bottom