Neler Yeni

İlişki Konusunda Tavsiyenize İhtiyacım Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet
Arkadaşlar hepinize merhaba, bu anlatacağım konu hakkında sizlerden tavsiye istiyorum.
Her şey şubat 2024'te başladı, bahsi geçen kişi bana istek attı ve konuşmaya başladık. flört ve sevgili evresine yükseldik, ardından ortada hiçbir şey yokken kız ayrılmak istediğini soyledi bende tamam dedim. Buraya kadar sıkıntı yok, bu olayın uzerinden 1 -1.5 ay sonra kız tekrar bana yazmaya basladı ve ben sürekli goruldu attım. cuma gunu kız ozledim, pismanım vs. tarzında bir mesaj attı ve onu ayrılmadan once dusunecektin dedim. hala ısrarla yazmaya devam ediyordu bende soguk yaptım, ve en sonunda engelledim. 1 saat sonra arkadası yazdı ''x cok pisman istersen tekrar deneyin'' seklinde bir mesaj attı ben mesaja bakana kadar o da beni engellemisti. sorun su ki bu bir uzak mesafe iliskisi aramızda 800 km var yani bu sabah farklı bir arkadasından tekrar pisman oldugunu yazdı, sizce 2. şansı hakediyor mu yoksa onemsemeyip yoluma devam mı etmeliyim ?
Degerli tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

attıgı mesajlar surekli seni istiyorum, sensiz yapamıyorum tarzında mesajlar. ve bende biraz iyi niyetli bir insan oldugum icin ne yapacagıma karar veremedim o yuzden sizden yardım istiyorum.

Kara*

80+ Silver
ergen tr kızı görüyorum bence daha uğraşılmaz illa içimde kalmasın diyorsan dümenden kabul et baktın aynı sen eyvallah çekersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ergen tr kızı görüyorum bence daha uğraşılmaz illa içimde kalmasın diyorsan dümenden kabul et baktın aynı sen eyvallah çekersin
hocam bende aynı seyi dusundum ancak bu sefer suclu ben olurum diye pek cesaret edemedim, saplantı haline getirdi diye dusunuyorum duvarlara ismimi yazıp fotograf falan paylasıyor hani dedigim gibi iyi niyetimden dolayı üzmekte istemiyorum ancak bunu acıkca dile getirmeme ragmen anlamıyor yanı cıkmaza girdim acıkcası.

zaten ben istemiyorum hani artık ona karsı bir sey hissetmiyorum sadece onu uzmek istemiyorum ancak olmayacagını da biliyorum yani.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
1 -1.5 ay sonra kız tekrar bana yazmaya basladı
Şunu okuyunca okumayı bırakacaktım (senaryo hep aynı) ama belki şaşırırım diye devam ettim de şaşırmadım :D
Şaka bir yana dostum birden ayrıldıysa başka birisine yönelmiştir ve yüz alamayınca elinde olan kişiye yani sana dönmek istemiş. Bu konularda iyi düşünmeye gerek yok. Kötü düşünelim, iyi olursa şaşırtır algısıyla devam ediyorum sana da öneririm. O kadar çok kötü şey olduğu için artık iyi şeye şaşırmak için algımızı değiştiriyoruz. Ben olsaydım her yerden engeller önüme bakar uğraşmazdım.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
iste hocam bende onu yapmak istiyorum ancak bu sefer vicdanım rahat etmiyor sanki ben sucluymusum gibi hissediyorum
Yok hocam hiç öyle düşünme. Seni düşünmeyeni sen niye düşünesin ki? Ayrılarak seni düşünmüş mü? Sebebini bile söylemedi. Hak edene hak ettiği cevabı vermek lazım iyi veya kötü. Böyle biri olman iyi bir şey ama bunu suistimal eden kişilere göstermemen lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok hocam hiç öyle düşünme. Seni düşünmeyeni sen niye düşünesin ki? Ayrılarak seni düşünmüş mü? Sebebini bile söylemedi. Hak edene hak ettiği cevabı vermek lazım iyi veya kötü. Böyle biri olman iyi bir şey ama bunu suistimal eden kişilere göstermemen lazım.
haklısınız hocam neden ayrıldıgını sordugumda bile bilmiyorum cevabını verdi cok sacma geldi acıkcası.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın

Kara*

80+ Silver
hocam bende aynı seyi dusundum ancak bu sefer suclu ben olurum diye pek cesaret edemedim, saplantı haline getirdi diye dusunuyorum duvarlara ismimi yazıp fotograf falan paylasıyor hani dedigim gibi iyi niyetimden dolayı üzmekte istemiyorum ancak bunu acıkca dile getirmeme ragmen anlamıyor yanı cıkmaza girdim acıkcası.

zaten ben istemiyorum hani artık ona karsı bir sey hissetmiyorum sadece onu uzmek istemiyorum ancak olmayacagını da biliyorum yani.
At hemen başından bir şey hissetmiyorsun madem salla vicdan yapmayı max 2 haftaya kumral berkecanları görünce aşık olur yaşı küçük belli

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ahmet
At hemen başından bir şey hissetmiyorsun madem salla vicdan yapmayı max 2 haftaya kumral berkecanları görünce aşık olur yaşı küçük belli
Hahahahahahahaha alemsiniz hocam engeli bastım bile :D

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Uzaktan zaten olmaz.

Top Bottom