Neler Yeni

İlişki konusunda yardım

Dexter_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Efe Zerk
Beyler bugün sevgilimle bir konuda tartıştık ve o konuda ona güvenmediğimi hissettirdim galiba önceden de böyle güven konuları geçiyordu ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olay: Sevgilimin arkadaşı bir kıza sevgilimin beni ilişkide 3 kişiyle aldattıgını söylüyor o kız sevgilime bundan bahsetmiş sevgilim gelip işte seni 3 kişiyle aldatmışım falan dedi benimde kafam karıştı baya çünkü durduk yere böyle bir konu açılamaz dedim sonra akşam olunca sevgilime sordum niye arkadaşın kıza böyle demiş gibisinden ardından işte öyle bir şey yapmadım dedi ss attı arkadaşıyla konuşmasının gecede neden haala bana güvenmediğini öğrenebilirmiyim gibisinden bir mesaj aldım çok karışık olaylar

OnurCiftci26

80+ Bronze
Beyler bugün sevgilimle bir konuda tartıştık ve o konuda ona güvenmediğimi hissettirdim galiba önceden de böyle güven konuları geçiyordu ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin

Olay: Sevgilimin arkadaşı bir kıza sevgilimin beni ilişkide 3 kişiyle aldattıgını söylüyor o kız sevgilime bundan bahsetmiş sevgilim gelip işte seni 3 kişiyle aldatmışım falan dedi benimde kafam karıştı baya çünkü durduk yere böyle bir konu açılamaz dedim sonra akşam olunca sevgilime sordum niye arkadaşın kıza böyle demiş gibisinden ardından işte öyle bir şey yapmadım dedi ss attı arkadaşıyla konuşmasının gecede neden haala bana güvenmediğini öğrenebilirmiyim gibisinden bir mesaj aldım çok karışık olaylar
Güven yoksa ilişki yürümez. Yakın zamanda ayrılırsınız.

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar

Güven ilişkinin anahtarıdır. Ama ortaya atılan şey insanı deli eder, güvensizlik yaratır normal bence.

Kızı yoklama sakın, güvenmediğini hissettirme. Güveniyormuş gibi yap ama onu gözlemle, sorgula içten içe. Kendinden emin olmadan devam ettirme ilişkini.

ahenk'

80+ Silver
Güven yoksa ilişki uzun sürmez. Olayı açık açık konuşun birbirinizi anlayın. Ha baktın içinde yine rahatsızlık oluşuyor; sal gitsin.

Top Bottom