Neler Yeni

Yardım İlk defa termal macun süreceğim help

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar termal macun aldım ilk defa kendim süreceğim teknik açısından biliyorum çok fazla olmayacak katman ne kadar büyük olursa okadar ısınır sorun o fanı söküp termal macunu sürük işlemciyi tekrar takıp üzerine fan takmak bunun için benim gibi acemiler ne yapmalı video flanda atabilirmisniz güzel açıklayıcı bir tane şimdiden teşekkür ederim iyi günler

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,226
İsim
.
Arkadaşlar termal macun aldım ilk defa kendim süreceğim teknik açısından biliyorum çok fazla olmayacak katman ne kadar büyük olursa okadar ısınır sorun o fanı söküp termal macunu sürük işlemciyi tekrar takıp üzerine fan takmak bunun için benim gibi acemiler ne yapmalı video flanda atabilirmisniz güzel açıklayıcı bir tane şimdiden teşekkür ederim iyi günler
Tam ortaya büyük bir nokta sık kapat kendi dağılıyor zaten basınçla

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
sıva gibi sürmeden yeterli miktarda sür , üstüne soğutucuyu oturt vidalarını veya tırnaklarını neyse sık bu kadar. Başka bir şey yok :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıva gibi sürmeden yeterli miktarda sür , üstüne soğutucuyu oturt vidalarını veya tırnaklarını neyse sık bu kadar. Başka bir şey yok :D
baya basitmiş hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence o pek işlevli değil ya kenarlar açık kalır büyük ihtimalle IXI şu daha iyi gibi X yanlarda çizgi

hocam yinede bir tane video varmı ya sksksks

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,226
İsim
.
baya basitmiş hocam

bence o pek işlevli değil ya kenarlar açık kalır büyük ihtimalle IXI şu daha iyi gibi X yanlarda çizgi

Sıkıntı yok sür gitsin

sirefeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
efe baki
Alper Karadağ ın videolaeı zevkli oluyor

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,077
İsim
Mehmet Aslan
baya basitmiş hocam

Kenardan taşmayacak kadar yeteri miktarda sür soğutucuyu oturt o yayılır zaten bitti gitti bu kadar :D

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Deniz Bey
En doğru en iyi yöntem tabii ki spatula ile işlemciye ince tabaka şeklinde komple sürmek fakat bu uzun iş dolayısıyla işlemci boyutundan biraz kısa

X

Şeklinde sürmek en iyi yayılma yöntemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En doğru en iyi yöntem tabii ki spatula ile işlemciye ince tabaka şeklinde komple sürmek fakat bu uzun iş dolayısıyla işlemci boyutundan biraz kısa

X

Şeklinde sürmek en iyi yayılma yöntemi
şu şekilde demek istedin galiba
sorun şu hocam stok fanı söküp takmaya kokuyorum birde galiba işlemci yerinden çıkmayacak demi pinlerinden çıkarmayacağım

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Deniz Bey
1000054458.jpg

Ekler

• Screenshot_2024-09-13-17-39-14-445_app.revanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2024-09-13-17-39-14-445_app.revanced.android.youtube.jpg
    958.3 KB · Hit: 8
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar işlemci yerinden çıkmayacak demi pinlerinden ayrılmayacak fanı sökücem sonra termal macun uygulayacağım ve fanı tekrar takıcam okey

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,507
İsim
Deniz Bey
Arkadaşlar işlemci yerinden çıkmayacak demi pinlerinden ayrılmayacak fanı sökücem sonra termal macun uygulayacağım ve fanı tekrar takıcam okey
Evet olması gereken bu, fakat soğutucu fanı sökerken işlemci yapışmış olup çıkarsa güzelce yavaş yavaş işlemciyi fandan kurtar temizle işlemciyi tak, sonra X şeklinde macunu sürüp fanını takarsın işlem bu kadar

Top Bottom