Neler Yeni

İnce Hesap Banka sayfasına yönlendirilirken lütfen bekleyiniz diyor

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Baran Çiftçi
1723901534069.png

denemediğim tarayıcı,denemediğim aygıt kalmadı,üstüne farklı bilgisayardan da denedim, olmadı arkadaşımı aradım kart bilgilerimi verdim ondada aynı mevzu. Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yaşadıysa çözümü var mı? Dün Gaming Gecesinde alamadım,şimdi 2000 lira fazlasına hala alamıyorum,m.Hizmetlilerine yazdım oda yazılımcı arkadaşa ilettik dedi ama 6-7 saat geçti durum aynı

Bünyamina

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
denemediğim tarayıcı,denemediğim aygıt kalmadı,üstüne farklı bilgisayardan da denedim, olmadı arkadaşımı aradım kart bilgilerimi verdim ondada aynı mevzu. Böyle bir şey yaşayan var mı ? Yaşadıysa çözümü var mı? Dün Gaming Gecesinde alamadım,şimdi 2000 lira fazlasına hala alamıyorum,m.Hizmetlilerine yazdım oda yazılımcı arkadaşa ilettik dedi ama 6-7 saat geçti durum aynı
Bu iyi bir işaret olabilir. Hangi sistemi 30k ya alıyorsunuz ?

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Baran Çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Gold

Pazasco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Baran Çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat avantajı yok. Aceleniz yoksa takip edin çok daha iyi sistem alırsınız.
şöyle, çift k.k ile ödeme yapıcam. İncehesap buna izin verirken bir çok site izin vermiyor yada ben bilmiyorum o yüzden alayım, hemde eylül 2'ye kadar izinliyken gelmiş olsun diye dedim. Vatan'da da 13400F 4060Ti li bir sistem var ama anakartı benim için dezavantaj. Hali hazırda m2 ssd'm var gelen 1tb dümenden gelmesin ikisinide kullanayım istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,346
Üyeler
154,562
Son üye
buffbuyucusu
Top Bottom