Neler Yeni

İnce Hesap mı ? İtopya mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Poyraz Efe Ekşi
Bilgisayar toplamayı düşünüyorum,ama hangisine güveneceğimi bilmiyorum.Sizce hangisi daha iyi ,iletişim kurmak istiyorum.Teknik Sorun yaşarsam danışabileceğim biri lazım .Cevaplarsanız Sevinirim şimdiden teşekkürler :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Mehmetcan Aydın
İtopya'nın müşteri hizmetleri berbat. İnce hesaptan hiç alışveriş yapmadım.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,160
İsim
Musa
Bilgisayar toplamayı düşünüyorum,ama hangisine güveneceğimi bilmiyorum.Sizce hangisi daha iyi ,iletişim kurmak istiyorum.Teknik Sorun yaşarsam danışabileceğim biri lazım .Cevaplarsanız Sevinirim şimdiden teşekkürler :D
Hepsi aynı b**un laciverti.

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Bütçeniz nedir?
Hangi site bütçenize en uygun sistemi veriyorsa o tercih edilmelidir.
Gamegaraj,qp bilişim, sinerji gibi sitelerde var ve bana kalırsa itopya ve incehesap sistemleri pek iyi değil.

Sevtun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tuncay
Ben ıncehesapdan monıtor aldım mesajlara hızlı cvp verıldı aramalar 10dk beklesem de baglandım konustum sıkıntısız ekran kartı yok olsa ordan alcam sıstem

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
sadece itopya ve incehesap düşünüyorsan kesinlikle incehesap ayrıca cuma günleri hediyeleri de oluyor 5-6 adet hazır sistem aldım kuzenime vb müşteri hizmetleri güzel ilgileniyorlar itopyadan yapmadım ama şikayetvarda çok fazla olumsuz yorum gördüm

Sevtun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Tuncay
Bütçeniz nedir?
Hangi site bütçenize en uygun sistemi veriyorsa o tercih edilmelidir.
Gamegaraj,qp bilişim, sinerji gibi sitelerde var ve bana kalırsa itopya ve incehesap sistemleri pek iyi değil.
Benım 10K ıle 11K Mönıtor dahıl ama yardımcı olurmusunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Berat Aydın
Duyduğuma göre itopya depo falan açmış herhalde siparişleri artık daha hızlı olmuş incehesap ı hiç kullanmadım eğer sistem alıcaksanız bütçenize göre en uygun f/p sistemi hangi site veriyorsa ordan alışverişinizi yapın

Top Bottom