Neler Yeni

İNCE HESAP Sipariş Süreci

canemirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can
arkadaşlar merhaba ince hesaptan kulaklık aldım 3 gün geçti hala ürünler paketleniyor aşamasında yakın zaman da kargo alan var mı kaç günde geldi gelir sizce ?

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
arkadaşlar merhaba ince hesaptan kulaklık aldım 3 gün geçti hala ürünler paketleniyor aşamasında yakın zaman da kargo alan var mı kaç günde geldi gelir sizce ?
Koronadan dolayı kargolar çok sıkıntı. 1 1.5 haftaya gelir max.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
emre öztürk
su süreçte kargolar geç geliyor beklemen gerkicek itopyadan aldığım ürünler 8 gün sonra kargoya verdiler malesef

fosf3ren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Eren Alaoğlu
Instagram
https://www.instagram.com/erenala0glu/
Steam
http://steamcommunity.com/id/
Facebook
eren.alaoglu.14
Twitter
Eren02046127
kanka milletieki acelyi anlayamdım ben coronodan dolyaı yoğunlık var o yüzden birde ben şehşen satın aldığım ürünü 1 hafta bile beklrim neden 2. günden kapımda olmadı diye 3 yıldız vereyimki

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İncehesap ve İtopya da sorun var.
4 gün önce hepsiburada'dan sipariş verdim. Bu sabah elime ulaştı.

canemirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Korona virüs olduğu içindir. Bende JamesDonkey 710 almıştım. 2.5 güne gelmişti
Memnunmusun bro ben de ondan aldım onu bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka milletieki acelyi anlayamdım ben coronodan dolyaı yoğunlık var o yüzden birde ben şehşen satın aldığım ürünü 1 hafta bile beklrim neden 2. günden kapımda olmadı diye 3 yıldız vereyimki
Kamka şikayetçi değilim arkadaşımla aynı anda sipariş verdik ona geldi bana gelmedi insan düşünüyor ama işte

Enes3841

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Enes Yıldırım
Instagram
kayserileee
Steam
https://steamcommunity.com/id/EnesYLDRM/
Discord
EnesBey#7603
Memnunmusun bro ben de ondan aldım onu bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kamka şikayetçi değilim arkadaşımla aynı anda sipariş verdik ona geldi bana gelmedi insan düşünüyor ama işte
Sen ne kadara aldın. Ben öyle çokta memnun değilim

euzunlar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
erhan uzunlar
şu anda aradım ince hesabı ürün hakkında bilgi için bekleme süresi 55 dakika diyor =) 4 gün önce aldığım ürün daha paketleniyor dahi demiyor ödeme onaylandı diyor. kargolayamıyorsanız yapmayın kardeşim böyle kampanyalar

Ysky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Cihat Yüksekkaya
İncehesap ve İtopya da sorun var.
4 gün önce hepsiburada'dan sipariş verdim. Bu sabah elime ulaştı.
Hepsiburadayla kıyaslamak yanlış bence.Hepsiburada gibi bir firmanın operasyonuyla onlar bir olamaz.Yine de e-ticaret aşırı şekilde artmışken,kapasitelerine göre işlerini yapmaya çalışıyorlar.

yavuz5505

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yusuf bacanak
Arkadaşlar kusura bakmayın corona var evet haklısınız ancak corona hepimize var ben de çalışıyorum ve bir çok yerden alışveriş de yapıyorum. Tek corona onlara varmış gibi hareket etmeleri çok saçma.Bunların dışında ürün hakkında verilen bilgiler hiç şeffaf değil biz buralardan hayrına alışveriş yapmıyoruz para veriyoruz kolay kazanmadığımız paralardan veriyoruz. Verdiğimiz paranın karşılığında hizmet almak da en doğal hakkımız.

Top Bottom