Neler Yeni

incehesaba büyük isyan kapida

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Milleti anlamıyorum ki? Hazır toplanmış kasa almışsanız o kasayı toplayıp ve test yapmaları 1-2 hafta alıyor. Korona yüzünden de kargolar acayip yavaş dağıtılıyor. 1 ay da ancak gelir. Alırken hiç mi düşünmediniz?
İncehesap'ta bu sorunu fark etti 3 hafta Gaming gecelerini erteledi.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın kuru
Kargoya verilse herkes dua edicek hocam bilmeden gereksiz polemik yaratma insanlar bunca gündür en ufak bir gelişme olmamasından şikayetçi zaten otomatik mesajlarla geçiştiriliyoruz

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Arkdaşlar normalde bir sistemin gelişi 1.5-2 hafta sürer, ama Covid-19 pandemisinden mütevellit çalışan sayıları azaltılmış, kargolar yavaşlamış, yapılan işler daha yavaş yapılır olmuştur. Bu yüzden 1 ay civarı bir süre içinde elinize geçer. Yani mantıklı bakıldığı zaman İncehesap'ı herkes biliyor, gayet iyi bir firma daha önce dolandırma vakası gibi olayları da yok. Yani tek diyeceğim, bekleyin.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Milleti anlamıyorum ki? Hazır toplanmış kasa almışsanız o kasayı toplayıp ve test yapmaları 1-2 hafta alıyor. Korona yüzünden de kargolar acayip yavaş dağıtılıyor. 1 ay da ancak gelir. Alırken hiç mi düşünmediniz?
İncehesap'ta bu sorunu fark etti 3 hafta Gaming gecelerini erteledi.
Savnup durmayın şu işi ya kaç milyon tl para kaldıdı adamlar. Gitsin kaymakamlıktan izin asın çalışmak için diğer teknoloji siteleri gibi.
Adamlar kargoya versede keşke kargo geç dağıtsa.Hala ödeme onaylandı yazıyor. Yok kargoda kota varmış bilmem ne varmış diye bide birşeyler diyorlar. Milyonlarla oyna ama bu sistem için önlem almaya kafan basmasın.

ultrAslan

80+ Bronze
Kurban bayramının arifesinden 1 gün önce 16:48 de sipariş verdim soru sor kısmından montaj istemiyorum acil kargoya verirmisiniz yazdım , hızlıca kargoya verildi arife sabahı dağıtıma çıkmadan şubeden aldım :) daha sonrasında 2 kere gaming gecesi 1 kere normal parça satın aldım. ertesi gün elime geçti hepsi. Bu ara şikayet var ama olanüstü bir durum var. normal karşılıyorum geçen hafta hepsiburadan duvar kağıdı aldım 7 günde kargoyla ankaraya gelebildi :) normalde iptal ederdim ama malum şartlar.

benim incehesap tecrübelerim

Herkes mağdur olduğunu düşünüyor ince hesaptan hic bir açıklama yok büyük şeyler olabilir

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Savnup durmayın şu işi ya kaç milyon tl para kaldıdı adamlar. Gitsin kaymakamlıktan izin asın çalışmak için diğer teknoloji siteleri gibi.
Adamlar kargoya versede keşke kargo geç dağıtsa.Hala ödeme onaylandı yazıyor. Yok kargoda kota varmış bilmem ne varmış diye bide birşeyler diyorlar. Milyonlarla oyna ama bu sistem için önlem almaya kafan basmasın.
Dolandırıcı falan değiller. Hemen bir şey oldu sövmeyin. Muhteşem Cuma zamanında da kota olayı olmuştu Trendyol, Hepsiburada rezil olmuştu. aynı durum şimdide yaşanıyorsa yapacak bir şey yok.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Arkdaşlar normalde bir sistemin gelişi 1.5-2 hafta sürer, ama Covid-19 pandemisinden mütevellit çalışan sayıları azaltılmış, kargolar yavaşlamış, yapılan işler daha yavaş yapılır olmuştur. Bu yüzden 1 ay civarı bir süre içinde elinize geçer. Yani mantıklı bakıldığı zaman İncehesap'ı herkes biliyor, gayet iyi bir firma daha önce dolandırma vakası gibi olayları da yok. Yani tek diyeceğim, bekleyin.
Dolandırıcı diyen yok zaten ama. Ticari zeka da yok. 1 ay ne arkadas.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Recep Togrul
Arkadaşlar bende pc toplamak istiyorum en makul site neresi ? Ilk anakart almam lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Akın kuru
Dolandırıcı demiyoruz aynen ama müşterileri iplemedikleri çok açık ortada

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Dolandırıcı diyen yok zaten ama. Ticari zeka da yok. 1 ay ne arkadas.
Hocam günde en kötü 20 kişi sistem alsa 50 tane test-montaj ekibi olsa sizce yeter mi? Ki bu dediğimi de en iyi seviyeler de tutuyorum.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,183
Üyeler
153,013
Son üye