Neler Yeni

İncehesap değişim rezaleti

Baha4113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Baha
Beyler bende el capitan alanlardanım. Ürün zaten elime 20 günde ulaştı, tam keyfine varayım derken psu arızalı çıktı. İade edemedim özel kurulum diye bir sebepten. Değişim istedim 21 gündür ürün inceleniyor. Ben mi anlamıyorum bu işlerden yoksa bir bilgisayar almak bana 2 aya patlamak zorundamı. Her defasında ise aynı otomatik cevabı veriyorlar. Bu durumu nasıl çözebilirim.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Az daha bekle biraz daha boyle devam ederse tuketici haklari basvurmakla tehtih et

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Az daha bekle biraz daha boyle devam ederse tuketici haklari basvurmakla tehtih et
Tehditiniz hiçbişeyi çözmez beyler, kimse bozuk malı göndermez, ürün arızalı çıktıysa sabırla bekleyin servis süreci bitsin. 21 iş günüdür bu arada yasal süreç. Adamları darlamayın işlerini yapsınlar. Eğer çözüm üretemezlerse o zaman gidin ve yapabildiğiniz tüm şikayetleri yapın.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Tüm oyun zevkim kaçtı. Neredeyse bir ürün için 2 ay bekleyeceğim. Bu arada onu da yaptım. Fakat yine aynı cevap veriliyor.
O zaman tuketici haklari hakem heyetine basvur direkt ugrasma

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Bu olay peki kaç aya patlar bana, artık daha fazla beklemek istemiyorum.
Servis süreci bitmediği ve yetkili servis raporu daha gelmediği için seve seve o raporu 21 iş gününü bekleyecen dostum. Tüketici hakları herşeye çözüm değil.

Baha4113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Baha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tehditiniz hiçbişeyi çözmez beyler, kimse bozuk malı göndermez, ürün arızalı çıktıysa sabırla bekleyin servis süreci bitsin. 21 iş günüdür bu arada yasal süreç. Adamları darlamayın işlerini yapsınlar. Eğer çözüm üretemezlerse o zaman gidin ve yapabildiğiniz tüm şikayetleri yapın.
Yarın 22.gün ürünü sabırla bekliyoruz zaten ama verdikleri otomatik cevap insani tilt ediyor

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Yarın 22.gün ürünü sabırla bekliyoruz zaten ama verdikleri otomatik cevap insani tilt ediyor
Farklı bir bilgi olsa verirler zaten, her şey aynıysa ne yazsınlar ne istiyon :D onlarda yetkili servisten gelecek haberi bekliyorlar

Baha4113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Baha
Farklı bir bilgi olsa verirler zaten, her şey aynıysa ne yazsınlar ne istiyon :D onlarda yetkili servisten gelecek haberi bekliyorlar
Dostum 40-41 gün beklersen bir ürün için sabır seviyen biraz düşebiliyor. Ayriyetten copy paste cevaplara sürekli denk gelirsen sende anlarsın bu durumu.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
Dostum 40-41 gün beklersen bir ürün için sabır seviyen biraz düşebiliyor. Ayriyetten copy paste cevaplara sürekli denk gelirsen sende anlarsın bu durumu.
Denk geldim yaşadım ve sorun çözüldü hocam, sen sabırsızsın bence biraz o kadar. her şey düşündüğün kadar hızlı işlemiyor. Hele ki şu dönemlerde. Haksız değilsin bu arada ama onların yaşattığı da rezalet değil.

Baha4113

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Baha
Denk geldim yaşadım ve sorun çözüldü hocam, sen sabırsızsın bence biraz o kadar. her şey düşündüğün kadar hızlı işlemiyor. Hele ki şu dönemlerde. Haksız değilsin bu arada ama onların yaşattığı da rezalet değil.
Dostum sabırsız degilim. Sadece vaktim oyun oynamak için daralıyor. Hızlı işlemesini beklemiyorum. Ama çalışmayan bir pc için 21 gündür haber alamıyorum.

arajmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Abdullah Sayhan
Twitter
arajmer
21 gündür dediğin 21 iş günü mü? Yukarıda 40 küsür bir sayı geçti. Eğer 22. iş gününe geçtiysen heyete git hızlı çözüm alırsın. Heyet kararı çıktıktan sonra iade için 15 gün süre var bilgin olsun :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,780
Üyeler
141,046
Son üye
CacoEfendi
Top Bottom