Neler Yeni

incehesap güvenilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kayra
PCH F Class aldım kişiselleştirip ancak incehesap sitesinin yorumlarını okumadan aldım keşke okusaymışım ve içimden acaba dolandırıldım mı sorusu geçmedi değil, alalı 3 gün oldu ve hala montajına bile başlanmadı sizce dolandırıldım mı yoksa elinde sonunda ürün bana gelir mi

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,109
İsim
Muhammet
Gayet güvenilir. Dolandırılma falan olmaz ama bu sıralar yoğunluk var ondan kaynaklı olabiliyor gecikmeler.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Incehesap guvenilir icin rahat olsun, kargolama islemleri virusden dolayi yavas ilerliyor

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Sistem+ klavye+mouse siparişlerim oldu hepsi sorunsuz ulaştı sadece bu aralar yoğunluktan dolayı gecikme yaşayan çok olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem+ klavye+mouse siparişlerim oldu hepsi sorunsuz ulaştı sadece bu aralar yoğunluktan dolayı gecikme yaşayan çok olmuş.

ne aldın ne zaman aldın ne kadar sürede nereye geldi yazabilirmisin rica etsem içimi rahatlatmak istiyorum da

Cyrex3454

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Guvenilir 2 kulaklik 1 mouse soyledim hizli ve guvenilir bir sekilde geldi

RmzDayi

80+ Silver
PCH F Class aldım kişiselleştirip ancak incehesap sitesinin yorumlarını okumadan aldım keşke okusaymışım ve içimden acaba dolandırıldım mı sorusu geçmedi değil, alalı 3 gün oldu ve hala montajına bile başlanmadı sizce dolandırıldım mı yoksa elinde sonunda ürün bana gelir mi
3 gün mü
3 hafta sonra sende olur

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Güvenilir. Sadece bu aralar yoğunluk var firmalarda.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Ben çok sorun yaşadım ve daha çözemedim ama umarım sen sorun yaşamazsın. Süreci iyi yönetemediler. Sana tavsiyem kesinlikle aklında olsun kargon gelince video çekerek kutunun içerisini aç. Bir sorun yaşarsan elinde kanıt olur.

bruuak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Burak YILDIZ
Gayet güvenilir ve hızlı.

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Güvenilir ama çok problem yaşıyan var bunu göz önünde bulundur

Top Bottom