Neler Yeni

İncehesap İade Kabul Etmiyor

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
İncehesaptan Msı B650S Wifi 2 Aldım 5800TL'ye Geldiğinde Pinlerdrn Birj Hasarlıydı İade Ettim Açıklamayada Pin Hasarlı İade İşlemi İstiyorum Dedim Gönderdim Kargo Bana 3 Kere Geri Geldi Geri İade Etmek İstiyorum Dedim Yine Kod Aldım Hatta Bana Almay8m.İadr Diyin Geri Gelsin Dediler Oxid Bilişimden Aradılar Sorunu Belirtmemi İstediler Tamir Edildi Dediler Ben İade İstiyorum Dedim Tamam Dediler Şimdi Yeniden Yolladılar Ve İade İçin Cayma Hakkınız Dolmuştur Dediler İade Almıyorlar Bu Durumda Benim Şikayetten Başka Bir Şansım.Kalmadı.Gibi Nereye Şikayet Etsem Hızlı Bir Dönüş Alabilirim? ben Yeni Anakart Çoktan Aldım Buna Gerek Kalmadı Ama.Almak.İsteyen Olursa Adamlar Değiştirildi Ürün Diyor Aynı Fiyattan Verebilirim

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
İncehesaptan Msı B650S Wifi 2 Aldım 5800TL'ye Geldiğinde Pinlerdrn Birj Hasarlıydı İade Ettim Açıklamayada Pin Hasarlı İade İşlemi İstiyorum Dedim Gönderdim Kargo Bana 3 Kere Geri Geldi Geri İade Etmek İstiyorum Dedim Yine Kod Aldım Hatta Bana Almay8m.İadr Diyin Geri Gelsin Dediler Oxid Bilişimden Aradılar Sorunu Belirtmemi İstediler Tamir Edildi Dediler Ben İade İstiyorum Dedim Tamam Dediler Şimdi Yeniden Yolladılar Ve İade İçin Cayma Hakkınız Dolmuştur Dediler İade Almıyorlar Bu Durumda Benim Şikayetten Başka Bir Şansım.Kalmadı.Gibi Nereye Şikayet Etsem Hızlı Bir Dönüş Alabilirim? ben Yeni Anakart Çoktan Aldım Buna Gerek Kalmadı Ama.Almak.İsteyen Olursa Adamlar Değiştirildi Ürün Diyor Aynı Fiyattan Verebilirim
İlk iade için gönderdiğin tarihi belirterek thh ne başvurabilirsin ayıplı ürün satışı diye haklı çıkarsın zaten.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Berk
THH'ye başvur.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Ürünün Faturasında Yazanımı Vercem?
Evet. Zaten vermesen de olur KEP adresini, firma bilgilerini adres vergi no tlf. doğru girin. Faturanızı ve iade için ilk gönderdiğin kargo kağıdı veya satıcı sitesinden iade talebini ve kargoya verdiğin ekran görüntüsü var ise onu da eklersen iyi olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
915,884
Üyeler
142,048
Son üye
ardaelhann