Neler Yeni

İncehesap Ray Tracing Sitemleri Alınır Mı?

6trky9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tarık Y.
İncehesapta gezinirken Rtx hazır sistemleri gördüm Rtx 2080 Super ekran kartlı sistemi sadece ramlari değiştirip satın almaya düşünüyorum .Yaklaşık 2 yıl sonra overclock yapmak için sisteme yeni bir anakart ve sıvı soğutma alabilirim. (6 ay -1 yıl kadar sonra da yeni bir işlemci alabilirim belki) Sizce ekran kartına ağırlık vermek doğru bir hamle mi olur,bu sistemle 1,5-2 yıl kadar upgrade yapmadan idare edebilir miyim?

Sistem linki: https://www.incehesap.com/geforce-rtx-ray-tracing-pc-battle-box-gaming-pc-fiyati-45608/

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Özgrü Okur
sana önerim bu sistemi alma nedeni işlemcin ekran kartına göre düşük önerim : rtx 2060 super rayzen 7 3700x al :) tşk

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İncehesapta gezinirken Rtx hazır sistemleri gördüm Rtx 2080 Super ekran kartlı sistemi sadece ramlari değiştirip satın almaya düşünüyorum .Yaklaşık 2 yıl sonra overclock yapmak için sisteme yeni bir anakart ve sıvı soğutma alabilirim. (6 ay -1 yıl kadar sonra da yeni bir işlemci alabilirim belki) Sizce ekran kartına ağırlık vermek doğru bir hamle mi olur,bu sistemle 1,5-2 yıl kadar upgrade yapmadan idare edebilir miyim?

Sistem linki: https://www.incehesap.com/geforce-rtx-ray-tracing-PC-battle-box-gaming-PC-fiyati-45608/
Gayet güzel bir sistem SSD değiştirmenizi öneririm onun haricinde gayet iyi.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
İşlemci yer yer yetersiz kalabilir 2k kullanım gerektirir bence. Alırken ssd değiştirmeyi unutmayın derim Adata su serisis kronik sorunlu. Haricinde güzel sistem uzun tıllar extrem OC yapmayındüşünmüyorsanız yetecektir diye düşünüyorum.

6trky9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tarık Y.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet güzel bir sistem SSD değiştirmenizi öneririm onun haricinde gayet iyi.
Bu m2 nasıl peki

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10.2 KB · Hit: 98
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,777
Üyeler
153,439