Neler Yeni

İndirdiğim oyun güvenilir mi (Korsan)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Rdr 2'yi yeniden bitirmek istiyordum indirimlerden alamayınca şuanda korsana yöneldim. Fitgirl repack sitesinden (.site uzantılı olandan yani orjinal sitesinden) rdr 2 indirdim. Kurulum dosyasında (setup.exe) herhangi bir virüs yoktu fakat oyunu kurunca launcher.exe isimli dosyayı çalıştırınca Virustotal 7 tane virüs buldu. Ekran görüntüsünü aşağıya bırakırım. İnternette en güvenilir sitenin bu olduğu söylendi ve önceden de indirdiğim bir yer olduğu için sıkıntı olmaz diye indirdim sizce oyunu çalıştırmalımıyım? (Önceden indirdiğim crackli oyunları hiç taratmıyordum ve crackli bir sürü oyun indirdim herhangi bir virüsle karşılaşmadım en fazla bilgisayarın yavaşladığı oldu o kadar.)
1705861733755.png

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,375
İsim
Hacı
Hangi site orjinal olduğuna emin misin?

Orjinali temiz diğerleri değil.

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
Bazılarında öyle çıkıyor hocam. Orijinal yerden indirdiysen sıkıntı yok.

Yasin Çınar

80+ Bronze

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
evet 1-2 tane çıkıyor diye biliyordum 7 tane çıkınca buraya yazıyım dedim
Rdr 2 koruması sağlam olan bir oyundu, kırması daha zor olduğu için, belki daha fazla ekleme yapmışlardır. Bu arada kurulum ne kadar sürdü?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende indireceğim de :D

Yasin Çınar

80+ Bronze
Rdr 2 koruması sağlam olan bir oyundu, kırması daha zor olduğu için, belki daha fazla ekleme yapmışlardır. Bu arada kurulum ne kadar sürdü?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende indireceğim de :D
torrentte 66 gb indirdi kurulumda 5 saat sürdü

Yasin Çınar

80+ Bronze

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba. Rdr 2'yi yeniden bitirmek istiyordum indirimlerden alamayınca şuanda korsana yöneldim. Fitgirl repack sitesinden (.site uzantılı olandan yani orjinal sitesinden) rdr 2 indirdim. Kurulum dosyasında (setup.exe) herhangi bir virüs yoktu fakat oyunu kurunca launcher.exe isimli dosyayı çalıştırınca Virustotal 7 tane virüs buldu. Ekran görüntüsünü aşağıya bırakırım. İnternette en güvenilir sitenin bu olduğu söylendi ve önceden de indirdiğim bir yer olduğu için sıkıntı olmaz diye indirdim sizce oyunu çalıştırmalımıyım? (Önceden indirdiğim crackli oyunları hiç taratmıyordum ve crackli bir sürü oyun indirdim herhangi bir virüsle karşılaşmadım en fazla bilgisayarın yavaşladığı oldu o kadar.)
Alıntıyı görüntüle
Oyunu açıp açmaman bir şeyi değiştirmez virüs varsa bulaşmıştır onu diyim de.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye
Emxwave
Top Bottom