Neler Yeni

İndirim hazır sistemlerde geçerli mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
Bu vergi indirimi, internette satılan hazır sistemlerde geçerli mi acaba? Bilgisi olan var mı?

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Peki hangi bilgisayarlarda geçerli? Gaming laptoplarda geçerli olacak mı en azından monster tulpar gaming fln

Talha_

80+
Peki hangi bilgisayarlarda geçerli? Gaming laptoplarda geçerli olacak mı en azından monster tulpar gaming fln
Monsterde geçerli olur çünkü bu indirim sadece türkiyede üretilen veya montajı yapılan ürünlerde geçerli.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
monster la excaliburun hazır sistemlerini bilmiyodum ama gamegarajı görmüştüm ondan söyleyeyim dedim sağolun hocam
Gg kendi üretmiyor kii excaliburda bence tek ekran kartı ile CPU başka firmaların diğerleri kendi üretimi anakartta onların olmayabilir bilmiyorum belki onlarda da olmaz tek laptoplar da olur belli olmaz

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Esad Çevikbaş
Gg kendi üretmiyor kii excaliburda bence tek ekran kartı ile CPU başka firmaların diğerleri kendi üretimi anakartta onların olmayabilir bilmiyorum belki onlarda da olmaz tek laptoplar da olur belli olmaz
knk ona bakılırsa hiç bir şey casper ın değil ki laptopun içindede caspera ait olmayan parçalar var gamegaraj türkiyede montajladığı için tr nin olarak gözüküyor hazır sistemleri çıkacak tahminim

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
knk ona bakılırsa hiç bir şey casper ın değil ki laptopun içindede caspera ait olmayan parçalar var gamegaraj türkiyede montajladığı için tr nin olarak gözüküyor hazır sistemleri çıkacak tahminim
Bakalım

Top Bottom