Neler Yeni

İndirme yaparken internetin 1/8'ini alması?

KrAshmer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berjan
Merhaba, iyi günler. Herhangi bir platformda oyun indirirken uygulama galiba internetin 1/8 hızıyla indirme yapıyormuş diye gördüm her yerde. Yani 24mbps internet kullanıyorsak oyun 3 mbps hız ile iniyormuş. Bunu tam almanın bir yolu yok mu yani ben internetimin 24 mbps hızının hepsini oraya veremiyor muyum? yoksa o sürekli 1/8 almak zorunda mıdır öğrenebilir miyim.

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek
Merhabalar,
Bize Gelen Hız Mbps olduğu için indirmeler Mbit/s Şeklinde yapılır
buradan Mbps'i mbs'ye çevirebilirsiniz. Yani indirmeyi 3 Mbps hızda değil 3 Mbs'de indiriyorsunuz.
1 Mbps = 0.125 MB/s

TİTAN.

80+ Platinum
Merhabalar,
Bize Gelen Hız Mbps olduğu için indirmeler Mbit Şeklinde yapılır
buradan Mbps'i mbs'ye çevirebilirsiniz. Yani indirmeyi 3 Mbps hızda değil 3 Mbs'de indiriyorsunuz.
1 Mbps = 0.125 MB/s
Usta sağlam açıklamış
Merhaba, iyi günler. Herhangi bir platformda oyun indirirken uygulama galiba internetin 1/8 hızıyla indirme yapıyormuş diye gördüm her yerde. Yani 24mbps internet kullanıyorsak oyun 3 mbps hız ile iniyormuş. Bunu tam almanın bir yolu yok mu yani ben internetimin 24 mbps hızının hepsini oraya veremiyor muyum? yoksa o sürekli 1/8 almak zorunda mıdır öğrenebilir miyim.
Bunlar için uygulamalar var tüm interneti indirmeye göndersin diye lenovoda vanteg var mesela

ImToretto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,078
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri. Genel Sorunlar.
Instagram
7emrek

etnetalw

80+ Bronze
Halla boyle mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,903
Üyeler
144,587
Son üye
ThorDakim
Top Bottom