Neler Yeni

İngilizce hocam oyuncu çıktı

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
Filmden konu açıldı hocam last of us olur dedim kadın 1ini 2sini oynamış battlefield call of duty crysis full bitirmiş gta Online oynuyorsanız oynayalım hocam dedim gerçekten oynuyormuş olur dedi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,198
İsim
Muhammet Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Benim İngilizce hocam da öyleydi, her gün cs atıyoduk akşam. Okul çıkışı akşam cs girecek misiniz diye soruyordu. Hala oynuyor steamde görüyom o.O2

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benim fizikçiye ayarlayalım hocanı. (!)
O da PS5'ten oyun oynuyor hep. Bilgisayar alacakmış 4070 Ti mı daha iyidir yoksa 7900XTX mi daha iyidir diye soruyor. :kekw:

Kara*

80+ Silver
Benim İngilizce hocam da öyleydi, her gün cs atıyoduk akşam. Okul çıkışı akşam cs girecek misiniz diye soruyordu. Hala oynuyor steamde görüyom o.O2
Aynısı valla bizim de ingilizceci manyak sadece agency rekabetçi atıyordu öteki haritalara bakmıyordu o derece :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Ciri

Hanaz

80+ Silver
Filmden konu açıldı hocam last of us olur dedim kadın 1ini 2sini oynamış battlefield call of duty crysis full bitirmiş gta Online oynuyorsanız oynayalım hocam dedim gerçekten oynuyormuş olur dedi
Onu bi tf2 engineer sokalım ozaman

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Talha Açıkgöz
Hocalara oyun alıp beraber oyun oynama fikri çık aklımdan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri