Neler Yeni

İngilizce videoları nasıl Türkçeye çeviririz?

Yukarıda da söylediğim gibi bir kaç video var ve bunları İngilizceden, Türkçeye çevirmem gerekiyor. Yani söylenen İngilizce kelimeleri altyazı şeklinde Türkçeye çevirmeliyim. Bu videolar eğitim videoları fakat Türkçesi yok mecburen bir uzantı yoluyla veya programla toplu bir şekilde Türkçeye altyazılı izlemem gerekiyor. Böyle bir uzantı veya program var mı? Ücretli olup olmaması önemli değil. Birde bunlar youtube videosu değil udemy tarzı bir site.

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
emre yokuş
Yukarıda da söylediğim gibi bir kaç video var ve bunları İngilizceden, Türkçeye çevirmem gerekiyor. Yani söylenen İngilizce kelimeleri altyazı şeklinde Türkçeye çevirmeliyim. Bu videolar eğitim videoları fakat Türkçesi yok mecburen bir uzantı yoluyla veya programla toplu bir şekilde Türkçeye altyazılı izlemem gerekiyor. Böyle bir uzantı veya program var mı? Ücretli olup olmaması önemli değil. Birde bunlar youtube videosu değil udemy tarzı bir site.
udemy de böyle bir sorun var maalesef :( çok istediğim bir ders var, ders ingilizce olsa yine anlayacağım. Adam portekizce konuşuyor diye dersi alamadım :(. Konuyu takipteyim:)

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Anıl Aykın
Yapay zeka ile çevirilebiliyor diye biliyorum ama ne kadar sağlıklı olur onu bilmiyorum.
Bir de şöyle bir şey buldum. Denemeniz lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,098
Üyeler
154,862
Son üye
b4yharbor
Top Bottom