Neler Yeni

İngilizcemi nasıl geliştirebilirim

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Yaman Kurşun
Dostlar 5 6 sene sonra yurtdışına çıkmayı düşünüyorum şuan ingilizcem A1-A2 seviyesinde cümle kurmada sıkıntılarım var ben ingilizceyi sıfırdan öğrenmek istiyorum hataları milimalize seviyede tutmak için şuan dualingo üzerinden 201 günlük serim oldu youtubeden hangi kanalları önerirsiniz kendime 1 tane defter alıcam işten arda kalan zamanlarımda her gün 30 dakika ingilizce öğrenmeye çalışıcam.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Bahadır
yabancilarla konusarak pratik yapman lazim gelistirmek native bir ingilizce icin

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Yaman Kurşun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,240
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Dil uygulamaları. Online dersler .
Dizi/film altyazili, ingilizce podcast . Kelime ezberleme
Bazı uygulamalarda yabancılarla görüşme yapabiliyorsun diye hatırlıyorum.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Ahmet Sevinç
dostum sınıf düzeyini bilmiyorum ama harbiden öğrenmek istiyorsan okuldaki dersleri dinle konuşamayır olsan bile katılım sağla bu sayede en azından grammer vs. öğrenirsin .
kelime işini ise ben yt'den shorts videolarını çeviriyorum ve bilmediğim kelime varsa telefona not alıyorum ondan sonra yürüyüşte vs. çalışıyorum aynı şeyi sanada önerebilirim

Ysuflix

80+ Gold
Altyazılı dizi filmin, ingilizce oyun oynamanın, belli bir seviyeye geldikten sonra bazı live veya chat sitelerinde ingilizce görüşmenin aşırı yararını gördüm ben. Geçen gün logitech supportla konuştum 40 dakika telefondan aşırı zevkliydi ve bi bakmışım baya konuşabiliyorum anlayabiliyorum. Tabi istek gayret çok önemli. Sende istek var gibi bu dediklerimin de faydası olur diye düşünüyorum.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
571
İsim
Yaman Kurşun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyazılı dizi filmin, ingilizce oyun oynamanın, belli bir seviyeye geldikten sonra bazı live veya chat sitelerinde ingilizce görüşmenin aşırı yararını gördüm ben. Geçen gün logitech supportla konuştum 40 dakika telefondan aşırı zevkliydi ve bi bakmışım baya konuşabiliyorum anlayabiliyorum. Tabi istek gayret çok önemli. Sende istek var gibi bu dediklerimin de faydası olur diye düşünüyorum.
Yorum yazan herkes e teşekkür ederin youtube dan önerdiğiniz bir kanal vb. Var mı ?

Ysuflix

80+ Gold

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
779
İsim
Mehmet
Hellotalk tan yabancılar ile konuş hem belki manita falan da yaparsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR