Neler Yeni

Inno3d Gtx 1650"den Gıgabyte Aorus Rx 5704gb"a geçilir mi ?

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Beyler 2 yıldır nvidia kullanıyorum daha doğrusu ilk pc"mi 2 sene önce topladım gtx 750ti vardı o karttan gtx 1060 3gb"a geçtim şimdi ise Inno3d gtx 1650(düz model) var, ben bi arkadaş işe anlaştım onda Gıgabyte Aorus Rx570 4gb var üstüne küçük bir miktar verip (100tl) rx 570"e geçmeyi düşünüyorum testlere falan baktım 5-10 fps önce tabii 120watt güç tüketiyor ama daha iyi fps için değer bence ama ben eskiden bu wattman sorunu vardı amd"de ondan korkuyorum ve amd"nin ekran kartı driverları nvidia kadar iyi mi yani geforce experience gibi bir şey var mı amd"de ? bilen amd kart kullanan arkdaşlar yardımcı olabilir mi ?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Beyler 2 yıldır nvidia kullanıyorum daha doğrusu ilk pc"mi 2 sene önce topladım gtx 750ti vardı o karttan gtx 1060 3gb"a geçtim şimdi ise Inno3d gtx 1650(düz model) var, ben bi arkadaş işe anlaştım onda Gıgabyte Aorus Rx570 4gb var üstüne küçük bir miktar verip (100tl) rx 570"e geçmeyi düşünüyorum testlere falan baktım 5-10 fps önce tabii 120watt güç tüketiyor ama daha iyi fps için değer bence ama ben eskiden bu wattman sorunu vardı amd"de ondan korkuyorum ve amd"nin ekran kartı driverları nvidia kadar iyi mi yani geforce experience gibi bir şey var mı amd"de ? bilen amd kart kullanan arkdaşlar yardımcı olabilir mi ?
Geçme bence
Evet daha güçlü ama sorun vs. Yaşarsan sıkıntı olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
100 tl farka değer ama hem eski bir kart hemde sorun olabilir ben geçmezdim

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,634
İsim
Yok
1650 bence daha iyi bir kart. Performans olarak öyle olmayabilir ama RX 570 artık eskidi ve sorun çıkartabilen bir seri. Üstüne bir de 100TL verilecek. Bence mantıklı değil.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sen bilirsin tabikide ama geçme bence. wattman sorunu hala devam ediyor ancak eskiye göre amd azatlıyor tabikide. ha sen hiçde yaşamayabilirsin çok stabil şekildede kulanabilirsin yani teknoloji şans işi.

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçme bence
Evet daha güçlü ama sorun vs. Yaşarsan sıkıntı olabilir.
sizce değmez mi hocam yani hiç değmez mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen bilirsin tabikide ama geçme bence. wattman sorunu hala devam ediyor ancak eskiye göre amd azatlıyor tabikide. ha sen hiçde yaşamayabilirsin çok stabil şekildede kulanabilirsin yani teknoloji şans işi.
yani eskisi kadar çok değil diye biliyorum hem kartı değişmekde istiyorum 4 senelik kart çokda eski değil bende 2 senelik

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
sizce değmez mi hocam yani hiç değmez mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani eskisi kadar çok değil diye biliyorum hem kartı değişmekde istiyorum 4 senelik kart çokda eski değil bende 2 senelik
Değişmek istiyorsan 1650s den aşağısına geçme.
1650 den Rx 570 e gecmemen daha iyi olacaktır bence

Top Bottom