Neler Yeni

İnstagram 8 haneli çift faktörlü şifremi unuttum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Walter White
Hesabımdan çıkış yaptım,tekrar giriş yapmak istediğimde ise şifremi unuttuğumu anladım.
Şifremi unuttum kısmına girip e postadan yolla dediğimde,hotmail hesabına yolluyor ama benim hotmail hesabım hiç yok.

O yüzden telefon numarası kullanarak yollayabiliyorum,ama sonrasında bu ekranda kaldım,8 haneli şifremi bilmiyorum nerden öğrenebilirim?
CB41A612-6B1E-4A86-AA62-36A30979E252.png

Freix

80+ Bronze
Hesabımdan çıkış yaptım,tekrar giriş yapmak istediğimde ise şifremi unuttuğumu anladım.
Şifremi unuttum kısmına girip e postadan yolla dediğimde,hotmail hesabına yolluyor ama benim hotmail hesabım hiç yok.

O yüzden telefon numarası kullanarak yollayabiliyorum,ama sonrasında bu ekranda kaldım,8 haneli şifremi bilmiyorum nerden öğrenebilirim?
Alıntıyı görüntüle
burda tek kullanımlık kodlardan istiyor. Daha önce başıma gelmedi ama başarısız giriş denemen olduysa veriyor olabilir. Hesabın açık olduğu biryer varsa oradan girip bakabiliyor olman lazım ama net bilgim yok. (tavsiyem sorunu çözersen googlenin uygulaması var ona bağla saniyelik kod veriyor tek kullanımlık birdaha sorun yaşamazsın)
Mesaj otomatik birleştirildi:

burda tek kullanımlık kodlardan istiyor. Daha önce başıma gelmedi ama başarısız giriş denemen olduysa veriyor olabilir. Hesabın açık olduğu biryer varsa oradan girip bakabiliyor olman lazım ama net bilgim yok. (tavsiyem sorunu çözersen googlenin uygulaması var ona bağla saniyelik kod veriyor tek kullanımlık birdaha sorun yaşamazsın)
uygulama google authenticator

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Walter White
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

uygulama google authenticator
tek kullanımlık kodu hallediyorum ondan sonra bu kısım geliyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Walter White
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hesabı kurarken e postaya hotmail yapmisim yanlisikla,bugün o hotmail hesabını kurdum daha yeni açıldı,ama hesap o hotmail üstüne ekli.Mail yolla dediğimde hesaba düşmüyor,nasil düşer?

Freix

80+ Bronze

Ekler

• WhatsApp-Image-2021-02-14-at-19.56.52-5.jpeg
    WhatsApp-Image-2021-02-14-at-19.56.52-5.jpeg
    82.3 KB · Hit: 42

şahin doğan

80+ Platinum
O kodları bulamazsın. O hesabı unutmak en iyi çözüm.

Freix

80+ Bronze
O kodları bulamazsın. O hesabı unutmak en iyi çözüm.
telefonda denedim çıkıyor ayarlar-hesaplar merkezi-şifre ve güvenlik-iki faktörlü kimlik doğrulaması-diğer yöntemler-yedek kodlar.

telefonda denedim çıkıyor ayarlar-hesaplar merkezi-şifre ve güvenlik-iki faktörlü kimlik doğrulaması-diğer yöntemler-yedek kodlar.
tabi hesabı açık olduğu yer yokmuş unutabilir hesabı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
Walter White
sorunu çözdüm;selfie yollama kısmından ppnize göre poz verin ve yollayın.

Top Bottom