Neler Yeni

İnstagram Hesabım Geçici Olarak Askıya Alındı Ne Yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Rüzgar Kayalı
Merhabalar. İnstagram hesabım durduk yere askıya alındı. Hiç bir şey de yapmadım. Kurtarmak için e-postama doğrulama kodu istiyor ama ben instagrama Facebook hesabımla girmiştim o yüzden alamıyorum kodu. Neden olmuş olabilir ve nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Heinzel

80+
Merhabalar. İnstagram hesabım durduk yere askıya alındı. Hiç bir şey de yapmadım. Kurtarmak için e-postama doğrulama kodu istiyor ama ben instagrama Facebook hesabımla girmiştim o yüzden alamıyorum kodu. Neden olmuş olabilir ve nasıl çözebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.
Banada oluyor sebebi hesabıma başka IP adresinden insanlar girdiği için tehdit olarak algılıyor ve otomatik olarak askıya alıyor

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,132
İsim
Lokman Doğan
Facebook e postanı biliyor musun outlooktan giriş yap

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,132
İsim
Lokman Doğan
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Cemal Hasan
Şu gizli hesapları görme uygulamaları sebep oluyor ona :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Rüzgar Kayalı
Maalesef hesabımı alamayacağım gibi çünkü e-posta gönder dediğim zaman bilmediğim veya muhtemelen unuttuğum bir e-postaya kodu gönderiyor

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,132
İsim
Lokman Doğan
Maalesef hesabımı alamayacağım gibi çünkü e-posta gönder dediğim zaman bilmediğim veya muhtemelen unuttuğum bir e-postaya kodu gönderiyor
Facebook ile açmamış mıydınız hesabı? O zaman aynı e postaya bağlıdır. Facebook ayarlardan e postanıza bakın sonra attığım linkten şifremi unuttum filan yapın belki telefonunuzun üzerine kayitlidir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,777
Üyeler
156,672
Son üye
exilefalcon
Top Bottom