Neler Yeni

Instagram üzerinden vp satanlar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emirhan Mamiş
Instagramda bir sayfa istek atmış normalden düşük fiyata vp (valorant point) satıyor sordum niye ucuz diye trendyoldan indirim kuponlariyla alıyorlarmış bu akşam almayi düşünüyorum fikirleriniz nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Bertuğ Yağız İRFAN
Az al gelirse devamını alırsın

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
Bence çok güvenmeyin. Yasal yollarla yaptıklarını düşünmüyorum hem vpnin geri alınma hem de ban yeme ihtimaliniz olabilir. Hani 10 da 1 fiyatına gibi birşeyse yükledikten sonra beklenilebilir de onun dışında hiç güvenilir olduğunu düşünmüyorum zaten oyunun indirimli vp satan harbi siteler var. İnstagramdakilere güvenilmez dediğim sitelerden alın. Örnek : https://www.kabasakalonline.com/uru...VKe3AMIr6XNp3wnNBig1SXag4vE0AkIhoC5hsQAvD_BwE

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza yaman
Instagramda bir sayfa istek atmış normalden düşük fiyata vp (valorant point) satıyor sordum niye ucuz diye trendyoldan indirim kuponlariyla alıyorlarmış bu akşam almayi düşünüyorum fikirleriniz nedir ?
İndirim kuponları epinlerde geçerli değil diye biliyorum. Güvenmeyin. Az zorlarsanız muhtemelen yalanları açığa çıkacaktır.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Çalıntı kredi kartıyla alınmış VP ler olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emirhan Mamiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence çok güvenmeyin. Yasal yollarla yaptıklarını düşünmüyorum hem vpnin geri alınma hem de ban yeme ihtimaliniz olabilir. Hani 10 da 1 fiyatına gibi birşeyse yükledikten sonra beklenilebilir de onun dışında hiç güvenilir olduğunu düşünmüyorum zaten oyunun indirimli vp satan harbi siteler var. İnstagramdakilere güvenilmez dediğim sitelerden alın. Örnek : https://www.kabasakalonline.com/uru...VKe3AMIr6XNp3wnNBig1SXag4vE0AkIhoC5hsQAvD_BwE
Fiyatlar bu şekilde

Ekler

• Screenshot_2024-05-28-14-51-11-968-edit_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-28-14-51-11-968-edit_com.instagram.android.jpg
    603.8 KB · Hit: 34
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emirhan Mamiş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vp kodundan nasıl ban yiyebilirim ki ?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Zamanında aldım dolandırıldım, ucuz yoldan almaya çalışmayın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,675
Üyeler
152,718
Son üye
Said0
Top Bottom