Neler Yeni

İnstagramda atatürk düşmanlarından kafayı yiyeceğim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
haklısın ekstra olarak sadece atatürk için değil her insan her insana saygı duymalı bence ermeni diyip fikirini hiçe saymak saçma.
İşte bu da popüler kültür köleliğinden kaynaklanıyor.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar uzun lafın kısası, bu ülkede saygı olmadığı sürece gelişim olmaz. Ben bugün Şeriatçıysam ve herkesin hakkına, hukukuna, görüşüne saygı duyuyorsam herkes de aynı şekilde benim haklarıma ve görüşlerime saygı duyacak. Bu zihniyetten çıkmadığımız sürece ilerleyemeyeceğiz.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Hatalar yapıldı, güç zehirlenmeleri oldu, sorunlar peşpeşe geldi.
iş işten geçti ilerde belki yine sınırlar büyür bilemiyorum güçleniriz diye umut ediyorum umudumu kesmedim kesmiyeceğimde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar uzun lafın kısası, bu ülkede saygı olmadığı sürece gelişim olmaz. Ben bugün Şeriatçıysam ve herkesin hakkına, hukukuna, görüşüne saygı duyuyorsam herkes de aynı şekilde benim haklarıma ve görüşlerime saygı duyacak. Bu zihniyetten çıkmadığımız sürece ilerleyemeyeceğiz.
ne demek 1 kere beğenebiliyorum?

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Sınırlarımız iyi daha büyüsek ne olacak, sınırlardan önce daha çok sorunlar var.
doğru sonuçta topraklarımız büyük olursa kaybetmeside hızlı olur okadar şehiri korumakta zor olacaktır. ben eski türk milleti duygusunun şuan olmadığını düşünüyorum yani savaş çıksa ozamanki gibi olamayız bence .

IceDeagle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mete
Ey sözde osmanlı toru ları çok sevdiğiniz osmanlıyı atatürk kurtardı mallar. Bi zahmet sevin. Adam 600 yıllık devleti 7 düvelden kurtarsın sonra da sevilmesin oldu

Yaş kaç kardeşim
Popcorn fanboy tespit edildi yspli tespit edildi hüdaparlı tespit edildi lütfen chatten çıkın

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ey sözde osmanlı toru ları çok sevdiğiniz osmanlıyı atatürk kurtardı mallar. Bi zahmet sevin. Adam 600 yıllık devleti 7 düvelden kurtarsın sonra da sevilmesin oldu

Popcorn fanboy tespit edildi yspli tespit edildi hüdaparlı tespit edildi lütfen chatten çıkın
Kafadan ezber bilgilerle konuşup burada bize hakaret etme. Biz saygı duyalım diyoruz bu aynı. Neyse olgunlaşınca anlarsın.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768

yanlış anlamayın atatürke lafım yok halkı çok iyi topladı orduda ama o savaşı halk kazandı atatürk yönetti halk olmasaydı atatürk hiçbişey yapamazdı ( halk = ordu)

atatürkü seviyorum da şu zihniyetteki atatürkçüyüm diye geçinenleri sevmiyorum.
+1 tiktoktan atatürk öğrenmiş olduğunu düşünüyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,342
Son üye
sarpi
Top Bottom