Neler Yeni

İntegrity adlı işlem kapanmıyor ve arka planda ram yiyor.

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Arkadaşlar yakın zamanda korsan oyun indirmiştim. Oyunu oynamadım fakat arka planda bu işlemin açık olduğunu farkettim. Öyle güzel ayarlanmış ki görev yöneticisini açtığın anda kayboluyor fakat ram kullanımı hala yüksek. Bunu nasıl kapatabilirim veya silebilirim?

Ekler

• resim_2023-07-08_110559208.png
    resim_2023-07-08_110559208.png
    203.5 KB · Hit: 24

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Arkadaşlar yakın zamanda korsan oyun indirmiştim. Oyunu oynamadım fakat arka planda bu işlemin açık olduğunu farkettim. Öyle güzel ayarlanmış ki görev yöneticisini açtığın anda kayboluyor fakat ram kullanımı hala yüksek. Bunu nasıl kapatabilirim veya silebilirim?
Program ekle veya kaldır'dan silmeyi denedin mi hocam? veya programın kısayolu varsa veya dosya konumunu biliyorsan bi göz at uninstall dosyası varmı?

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Program ekle veya kaldır'dan silmeyi denedin mi hocam? veya programın kısayolu varsa veya dosya konumunu biliyorsan bi göz at uninstall dosyası varmı?
Sorun da burada. Herhangi bir program olarak sistemde gözükmüyor. Sadece işlem olarak açılıyor ve ram yiyor. Kendi kendine açılıyor. Dosya konumunu bulsam kaldıracaktım fakat onu da bulamadım.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
görünüşe göre virüs bulaşmış. Mevcut durumda herhangi bir antivirüs kullanmıyorsan windows defender ile tam tarama yap. Bulamazsa kaspersky ile tam tarama yap. o da bulamazsa format

Top Bottom