Neler Yeni

intel arc 750 5k nasıl olabiliyor

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,903
İsim
Emre siyah
fixteknolojiyi diyorsunuz galiba hepsiburada da satış yapıyolar ama site olarak ne kadar güvenilir bilgim yok

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
855
İsim
Dr Luciano
ekran kartı fiyat araştırması yaptım arc 750yi 5k ya satan site gördüm nasıl bu siteye güvenilir mi?
site linki: https://www.ekolisans.com/urun/intel-arc-a750-pci-express-4-0-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti
vatan ya da itopya dan al. 5299₺

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
vatandan taksitli almak en mantıklısı 300 tl de faizi olsun

shifter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
barış bil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopyadan 6 ay taksitle aldım vatana göre daha ucuza geliyor bide vatan garanti bonusa 6 ay taksit yapmıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

vatandan taksitli almak en mantıklısı 300 TL de faizi olsun
İtopyadan 6 ay taksitle aldım vatana göre daha ucuza geliyor bide vatan garanti bonusa 6 ay taksit yapmıyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
okhan canbulat
Merhabalar sitenin sahibi olan firmanın yetkilisiyim. Aslında ana firmamız Eko bilgisayar’dır 2010’dan beri faaliyetimiz sürüyor . Son 7 senedir ağırlıklı fâal olarak Yazılım ürünlerini satıyoruz . Ama esas işimizi hiç unutmadık . Bu ürünler bazen bizlerde daha uygun olabiliyor . Hepsiburada , trendyol vs platformlarda komisyonlar ortalama %12 ve kargo ücreti var . Hatta şu anda işlem ücreti diye komisyon kesiyorlar . O yüzden bunu ekarte edebilmek için kendi sitemizde 3 taksit ücretsiz ( yüzde 7 komisyon civarı ) uygulaması yapıyoruz . Alt yapımız İdeasoft ve ödeme sistemimiz İpara’dır.
Sitemiz ve iş yerimiz fâaldir, gelip çayımızıda içebilirsiniz . Çok çeşitten ziyade uygun ürün bulmaya çalışıyoruz . İlginiz için teşekkür ederim . Tag’i yeni gördüm yazmak istedim . Selamlar herkese iyi forumlar .

Top Bottom