Neler Yeni

🔥İndirim 🔥INTEL ARC A750 LIMITED EDITION 6.965🔥

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Baran Kut
Bu kartlara neden özel markalar tarafından model yapılmadı hala anlamıyorum. Referans model her zaman cayır cayır olur zaten. Neden MSI Asus bu A750 ye 770 bütçe ayırmadı bilmiyorum. Her türlü kâr ederler.
Firmalar pusuya yatar ve izler hocam. Risk alıp yatırım yapmaya çok göz yummazlar.

Biraz güven kazansınlar ve istikrarlı şekilde yeni versiyonlarını çıkarsınlar, ben başka markaların da yöneleceğini düşünüyorum.

Gurkanpiro

80+ Gold
Ne alakası var? Bu ürünlerin çıkış fiyatı belli, satış fiyatı belli. MSI Ventus, Gigabyte Eagle, Asus Dual gibi modeller referanstan daha bile ucuz olur. Tabii ki 10K ya Aorus Master, Rog Strix, Suprim X satilabilir ama onlar farklı.
sadece tahmınde bulundum markalar cıkartırsa kesınlıkle fıyat artısı olacaktır

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Serdar Günaydın
knight online dx9 performansını çok merak ediyorum. yoksa tercih edilebilir. ayrıca bu kart vatanda sanki daha düşük fiyata satıldı

byrascal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
hasan avcı
Bu civarlarda geziyor.

Knispel

80+ Bronze
Ne alakası var? Bu ürünlerin çıkış fiyatı belli, satış fiyatı belli. MSI Ventus, Gigabyte Eagle, Asus Dual gibi modeller referanstan daha bile ucuz olur. Tabii ki 10K ya Aorus Master, Rog Strix, Suprim X satilabilir ama onlar farklı.
Ülkede çıkış fiyatından satılmıyor ki

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Volkan
Beleş verseler almayayın bu sıcaklarda 80 derece altında 60 fan hızında tutabilene ödül veririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

70 Derecenin kötü olduğu fikrine nasıl kapıldın ki hocam.
Keşke 70 olsa buraya bir furmark testi bırakıyorum oturup bakın
Fotoğraf boyutu i nedeniyle kırptım şartları
Fanlar 70 hızda olması lazım bu testte
Kasam Msi mag 320r üstte ve arkada 2 adet egzoz fan önde 3 içeri alan toplamda 5 fanlı bir kasadır camını açsam dahi sıcaklıklar değişmezdir.
IMG_0844.jpeg

Beleş verseler almayayın bu sıcaklarda 80 derece altında 60 fan hızında tutabilene ödül veririm

Kasam Msi mag 320r üstte ve arkada 2 adet egzoz fan önde 3 içeri alan toplamda 5 fanlı bir kasadır camını açsam dahi sıcaklıklar değişmezdir.
IMG_0844.jpeg
Test nedense 1920x1061 açılmış buna rağmen durum bu Valorant dışında her oyunda böyle

Gurkanpiro

80+ Gold

Kasam Msi mag 320r üstte ve arkada 2 adet egzoz fan önde 3 içeri alan toplamda 5 fanlı bir kasadır camını açsam dahi sıcaklıklar değişmezdir.Alıntıyı görüntüle

Test nedense 1920x1061 açılmış buna rağmen durum bu Valorant dışında her oyunda böyle
referans kartı sizde varmı keske almasaydınız sparkle yada monster alabılırdınız

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Volkan
referans kartı sizde varmı keske almasaydınız sparkle yada monster alabılırdınız
Yok niye o kadar para dökeyim sadece ısılar değil ki performansı da leş gibi bir şey yazacağım leşin yerine ama uyarı yerim almak isteyen varsa izmir için 4900 e son fşyat bırakıyorum ilana. 5250 ye koydum 11 ay garantili fatura var

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,713
İsim
kilan embappe
Ülkede çıkış fiyatından satılmıyor ki
Bunun bir olayı var dostum. Rastgele belirlenen bir sözde "distbüritör payı" ekliyorlar ve satıyorlar. Ama bu oran değişmez. TR de olay bu. Dediğim gibi. Düşük modeller referans modelden her zaman ucuz olur.

Knispel

80+ Bronze
Bunun bir olayı var dostum. Rastgele belirlenen bir sözde "distbüritör payı" ekliyorlar ve satıyorlar. Ama bu oran değişmez. TR de olay bu. Dediğim gibi. Düşük modeller referans modelden her zaman ucuz olur.
Distrübütör payından bahsetmiyorum çıkış yaptıktan sonra kendi enflasyon zamlarını, ve değişen kurdan dolayı fiyatı sabitleyemiyorlar yani değişken bir fiyatı oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,503
Üyeler
156,345
Son üye
lytjrtuhjfdhs
Top Bottom