Neler Yeni

Intel ARC A750 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
a l p e r
7-8 ay arc 770 kullandım kesinlikle tavsiye ederim muadillerinin fiyatlarını düşününce mükemmel bir kart driver konusunda da amd den çok daha iyi kas gücü olarakta çok güçlü bir kart
Gücü iyi zaten onu youtubeda gördüm de ne bilim hani sıkıntı çıkarmasın da gücü çokta onemli değil zaten işten güçten günde 2-3 saat anca PC kullaniyorum onda da ekran kartının sorunlarıyla ugrasasim yok

Kendi kartımı 2 senedir kasadan hiç cikarmadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen bu şekilde dostum. Genelde 77 - 83 derece aralığında. Uzay montaj şeklinde 73 derece civarında.
Aliyom o zaman ya en kotu iade ederim. Var mı incehsapta 14 gün iade hakkı? en ucuz orda cunku

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Aynen bu şekilde dostum. Genelde 77 - 81 derece aralığında. Uzay montaj şeklinde 73 derece civarında.
dostum ben arc770 i custom overclock ile kullanmama rağmen dediğin değerlere ulaşmadım bile van devirini manuel olarak ayarladığın zaman 70 e bile ulaşmıyor doğru düzgün genel oalrak 65 te geziyordu benim

JSezar

80+ Silver

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
dostum ben arc770 i custom overclock ile kullanmama rağmen dediğin değerlere ulaşmadım bile van devirini manuel olarak ayarladığın zaman 70 e bile ulaşmıyor doğru düzgün genel oalrak 65 te geziyordu benim

ARC A750 ile A770 arasında farklar mevcut. A770, sıcaklık konusunda daha iyi.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Gücü iyi zaten onu youtubeda gördüm de ne bilim hani sıkıntı çıkarmasın da gücü çokta onemli değil zaten işten güçten günde 2-3 saat anca PC kullaniyorum onda da ekran kartının sorunlarıyla ugrasasim yok

Kendi kartımı 2 senedir kasadan hiç cikarmadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliyom o zaman ya en kotu iade ederim. Var mı incehsapta 14 gün iade hakkı? en ucuz orda cunku
kart tamamen kapalı bu yüzden isteseniz de içini açıp temizleyemezsiniz ama istyerseniz biraz bekleyin diğer markaların da arc modelleri 2024 te çıkıcak diye biliyorum

JSezar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
a l p e r

JSezar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,117
İsim
a l p e r

Ekler

• Screenshot_20231123-194116.png
    Screenshot_20231123-194116.png
    513 KB · Hit: 27

JSezar

80+ Silver

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
senin kartta sıkıntı varmış.ben mesh kasada kullandım 73 dereceyi geçmedi.

Oyundan oyuna fark eder. Her oyunda aynı yüke binmediği için farklılıklar gözlenir. Furmark'ta maksimum sıcaklık 78 derece mesela.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Top Bottom