Neler Yeni

Intel I3-N305 ve 8 GB DDR5 RAM FM24 oynamak için yeterli mi?

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gymice
Intel I3-N305
8 GB DDR5 RAM.
256 GB SSD.

Bu özelliklere sahip bir laptopta FM24 akıcı bir şekilde oynanır mı? Akıcıdan kastım arayüzde donmalar vs ve maç esnasında ağır kasmalar olmaması.
Daha öncesinde i5 8250U ile normal bir şekilde oynayabiliyordum ve yanlış bilmiyorsam bu işlemci daha güçlü yani oynatması gerek ama almadan önce size danışmak istedim.

Bünyamina

80+ Platinum
Intel I3-N305
8 GB DDR5 RAM.
256 GB SSD.

Bu özelliklere sahip bir laptopta FM24 akıcı bir şekilde oynanır mı? Akıcıdan kastım arayüzde donmalar vs ve maç esnasında ağır kasmalar olmaması.
Daha öncesinde i5 8250U ile normal bir şekilde oynayabiliyordum ve yanlış bilmiyorsam bu işlemci daha güçlü yani oynatması gerek ama almadan önce size danışmak istedim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,311
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Zaman geçtikçe yavaşlar, belki düşük database boyutuyla olabilir. Az sayıda ülkeyle falan dene.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gymice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zaman geçtikçe yavaşlar, belki düşük database boyutuyla olabilir. Az sayıda ülkeyle falan dene.
öyle deneyeceğim zaten hocam 2 yıldız altına inmemeye çalışıcam. ama bilmediğim bir şey var, acaba lig eklerken sadece takip edilebilir ve oynanabilir arasında ne fark oluyor ? ikisinde de liglerden oyuncu gözleyip alabiliyor muyuz

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,311
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
öyle deneyeceğim zaten hocam 2 yıldız altına inmemeye çalışıcam. ama bilmediğim bir şey var, acaba lig eklerken sadece takip edilebilir ve oynanabilir arasında ne fark oluyor ? ikisinde de liglerden oyuncu gözleyip alabiliyor muyuz
Ediliyor ama detaysız oluyordu galiba.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,542
Üyeler
157,089
Son üye
herobenty
Top Bottom