Neler Yeni

intel sorunlu işlemcili laptopu olanlar ne yapmalı ?

gkhanyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökhan Yıldırım
Merhaba geçen sene mediamarkt üzerinden i513500h lı bi laptop aldım işlemci muhabbetleri başlamadan bf 2042 ve fifa 24-25 olmak üzere bazı kendi kendine kapanmalar yaşadım bunları ea in kötü optimizasyonuna verdim . şimdi bu muhabbetlerden sonra şüpheleniyorum bunu gerekçe göstererek herhangi bi iade vb hakkım olur mu üstüne gitmek mantıklı mıdır ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,361
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Laptopta %100 bu sorun var diyebileceğimiz bir durum yok. 13500H modelinde bu oran iyice düşer. Daha çok Core i9'larda olur olursa.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
En ufak sorunda garantiye yollardım. İntel bu konuda çakal davranıyor ama dikkatli olunmalı.

gkhanyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Gökhan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
son videoda kanalın i5 ler içinde kabul ettiler olduğunu halen laptoplar için reddediyorlar lakin başta da sadece i7 ve i9 lar için demişlerdi şuan bütün 13 ve 14. nesiller için kabul ettiler

leblebe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit
Merhaba geçen sene mediamarkt üzerinden i513500h lı bi laptop aldım işlemci muhabbetleri başlamadan bf 2042 ve fifa 24-25 olmak üzere bazı kendi kendine kapanmalar yaşadım bunları ea in kötü optimizasyonuna verdim . şimdi bu muhabbetlerden sonra şüpheleniyorum bunu gerekçe göstererek herhangi bi iade vb hakkım olur mu üstüne gitmek mantıklı mıdır ?
Şansınızı deneyin.

Top Bottom