Neler Yeni

İnteraktif oyun önerisi

Life is strange serisi, detroit become human, the quarry tadında veya bu tarza yakın oyunlar önerir misiniz?
Oynadıklarım: Life is strange, heavy rain, beyond two souls, the walking dead, detroit become human, batman the telltale series

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Life is strange serisi, detroit become human, the quarry tadında veya bu tarza yakın oyunlar önerir misiniz?
Oynadıklarım: Life is strange, heavy rain, beyond two souls, the walking dead, detroit become human, batman the telltale series
LiS Before the Storm oynadınız mı hocam?

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
As Dusk Falls var gözüme çarpan yakın zamanda, yorumları iyi Microsoft olduğundan GamePass vardır muhtemelen. Quarry kıyasla hareketten çok çoğunlukla diyalog tarzı gibi duruyor. Oynamadıysanız Until Dawn olabilir onun dışında.

Before the Storm alınır mı? İlk oyunun orijinali oynamıştım o kaldı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
As Dusk Falls var gözüme çarpan yakın zamanda, yorumları iyi Microsoft olduğundan GamePass vardır muhtemelen. Quarry kıyasla hareketten çok çoğunlukla diyalog tarzı gibi duruyor. Oynamadıysanız Until Dawn olabilir onun dışında.

Before the Storm alınır mı? İlk oyunun orijinali oynamıştım o kaldı.
alınır çok iyi oyun rachel ve chloenin tanışmasını anlatıyor

Razor_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cihan Cinoğlu
Gerçek hayat interaktif oyunlarının çoğunu Barış Can'dan izlemiştim bu oyun favorilerimden
Hocam iyi olanların hepsini oynamışsınız.Wolf among us var oynamadım ama iyi diyenler var isterseniz bi bakın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam iyi olanların hepsini oynamışsınız.Wolf among us var oynamadım ama iyi diyenler var isterseniz bi bakın
Pardon ya onu yazmayı unuttum :D onuda bitirdim
1688414044937.png

Diğer 5 başarım bütün diyalogları deneyince açılanlardı sanırım. Onları almayı başaramamıştım.

Razor_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Cihan Cinoğlu
Minecraft'ın bir oyunu vardı interaktif onu oynayabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular