Neler Yeni

İnternet cafe için uzun ömürlü f/p mouse hangisi sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
halit
Merhaba normalde masalarda

Steelseries Rival 310 Ergonomic Gaming Mouse var yalnız çocuklar biraz hor kullanıyor özellike lolcüler 1 senede 2 tane mouse bozdular ,​

sağ ve sol tuşları değişim yapan yerde bulamadım buralarda ve yerine aynı mouseden koymak istemiyorum çünkü çok pahalı 1000tl üstünde tıklama ömrü uzun hor kullanıma gidecek bozulsada üzmeyecek f/p mouse bakıyorum. 3 tane mouse buldum ,aralarında tıklama ömrü en uzun Aorus M2 50 milyon tıklama ama uzun ömürlülük kadar kullanışlı ve rahatta olmalı dengeyi bulmaya çalışıyorum. Bu üç mouseden kullandığınz varsa yada daha önce kullandıysanız mantık çerçevisinde int cafe için hangisi daha mantıklı olur. Lol ve valorant ağırlıklı oynanıyor.​

Asus TUF GAMING M3​

Gigabyte Aorus M2​

Logitech G102​

NOT: ryzen 5 2600 + 1660ti sistemli bir int cafe

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Lolculer 1 senede 2 mouse bozdularda patladım ben ya :D

Merhaba normalde masalarda

Steelseries Rival 310 Ergonomic Gaming Mouse var yalnız çocuklar biraz hor kullanıyor özellike lolcüler 1 senede 2 tane mouse bozdular ,​

sağ ve sol tuşları değişim yapan yerde bulamadım buralarda ve yerine aynı mouseden koymak istemiyorum çünkü çok pahalı 1000tl üstünde tıklama ömrü uzun hor kullanıma gidecek bozulsada üzmeyecek f/p mouse bakıyorum. 3 tane mouse buldum ,aralarında tıklama ömrü en uzun Aorus M2 50 milyon tıklama ama uzun ömürlülük kadar kullanışlı ve rahatta olmalı dengeyi bulmaya çalışıyorum. Bu üç mouseden kullandığınz varsa yada daha önce kullandıysanız mantık çerçevisinde int cafe için hangisi daha mantıklı olur. Lol ve valorant ağırlıklı oynanıyor.​

Asus TUF GAMING M3​

Gigabyte Aorus M2​

Logitech G102​

NOT: ryzen 5 2600 + 1660ti sistemli bir int cafe
Bu 2 mouse'den birini alın hocam tavsiye ederim https://amzn.eu/d/1TAeM8h

Bunu ben aldım bugün elime ulaştı baya güzel mouse öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
halit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Performax Xotran.

Top Bottom