Neler Yeni

İnternet Cayma Bedeli-Ödemek zorunda mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tacettin SOBACI
Yaklaşık 1 aydır internette sıkıntı yaşıyorum anlık kopmalar oluyor ve online oyunları oynarken kesinlikle sabit bir ping alamıyorum. İnternet hattımın snr marjı 39 civarı olarak gözüküyor ama sıkıntı yaşıyorum. Taahhütün bitmesine 10 ay var ve 1900 civarı bir cayma bedelinden bahsediyorlar. Fesih edip bahsettikleri parayı ödemeden başka sağlayıcısına geçsem bir sıkıntı yaşar mıyım?

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Yaklaşık 1 aydır internette sıkıntı yaşıyorum anlık kopmalar oluyor ve online oyunları oynarken kesinlikle sabit bir ping alamıyorum. İnternet hattımın snr marjı 39 civarı olarak gözüküyor ama sıkıntı yaşıyorum. Taahhütün bitmesine 10 ay var ve 1900 civarı bir cayma bedelinden bahsediyorlar. Fesih edip bahsettikleri parayı ödemeden başka sağlayıcısına geçsem bir sıkıntı yaşar mıyım?
Sözleşmen varsa seve seve ödemek zorundasın maalesef.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,894
İsim
.
O dediğini yaparsan söke söke alırlar o parayı avukata verir dava eder 1900 ödeyeceksen 5900 ödersin.
O parayı ya ödeceksin ya da kalacaksın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tacettin SOBACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir sürü video görüyorum avukatların yayınladığı bir sene dolması halinde geriye kalan sürede cayma bedeli için fiyat ödenmemesi durumunda sorun olmayacağına dair o yüzden sormak istedim

Shourd

80+ Silver
cayma bedelini sözleşme varsa mecbur ödemelisin ama belki bi soruştur yeni bi pakete ücretsiz geçilebiliyosa geç veya modeme geç onlarda kurtarmaz sağlayıcıdan diyosan mecbur kalıcaksın

WhoCares

80+ Gold
eğer uygun fiyat a taahütün devam ediyorsa ve çıkmak istemiyorsan hat değelerine ve tesisatina baktırman senin için iyi olur gibi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İcraya verirler. Mahkemeyle uğraşırsınız.

En İyi Cevap
3
Bir sürü video görüyorum avukatların yayınladığı bir sene dolması halinde geriye kalan sürede cayma bedeli için fiyat ödenmemesi durumunda sorun olmayacağına dair o yüzden sormak istedim
O dediğin 2 yıllıklarda oluyor.

En İyi Cevap
3
benim taahhütümde 2 yıllık 12 ay oluyor 10 aylık bir taahhütü kaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim cevaplarınız için
Sizin taahütünüz 2 yıllık değil, 12 ay + 12 aydır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,961
Üyeler
154,157
Son üye
mehmet121261
Top Bottom