Neler Yeni

Modding İnternet Download Manager Veri Mi Çalıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
Beyler merhaba idm programı yerel disk d ye kayıt yapmama rağmen c yi boşalt dedi bende %appdata%/roaming/idm klasörüne girdim fakat log dosyalarını merak edip kurcaladığımda ise;
"
User : anonymous, password :xxx
EM = 0x6e169920, 0x6e169920,
DM = 0x6e169980, 0x6e169980.
Time: 1687865545.260
C0:gethost
"
tarzında özel olabilecek bir sürü bilgiler buldum. Bu neyden kaynaklanıyor program ile tam tarama yaptım fakat idm de virüs bulmuyor.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,405
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Öyle bir şey olsa yıllar önce ortaya çıkardı. Tabii korsan sürümünü kullanmıyorsan.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,309
İsim
Batuhan
X Videoları Çalsın bir şey Olmaz .

Troolface Sticker - Troolface Stickers
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle bir şey olsa yıllar önce ortaya çıkardı. Tabii korsan sürümünü kullanmıyorsan.
Korsan Olduğu İçin Yazmış Hocam Bence .

Lisanslı Olsa Yazmazdı Böyle .

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Emir
Beyler merhaba idm programı yerel disk d ye kayıt yapmama rağmen c yi boşalt dedi bende %appdata%/roaming/idm klasörüne girdim fakat log dosyalarını merak edip kurcaladığımda ise;
"
User : anonymous, password :xxx
EM = 0x6e169920, 0x6e169920,
DM = 0x6e169980, 0x6e169980.
Time: 1687865545.260
C0:gethost
"
tarzında özel olabilecek bir sürü bilgiler buldum. Bu neyden kaynaklanıyor program ile tam tarama yaptım fakat idm de virüs bulmuyor.
Antivirus kapatıp kurduysan secereni çıkarmıştır.
Tipik kural Defender kapat ya da devre dışı bırak.
Çok masum olmadığını buradan anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Defender ı hiç kapatmadım korsan da değil fakat anlamadığım dosya biçimleri var neyi kayıt ettiğini de bilmiyorum oyun haricinde korsan yazılıma karşıyım zaten TR desteği olduğu sürece şu anlık sıkıntı da görmedim gridin ile de taradım büyük ihtimalle e devlet üzerinden indirdiğim bir şeyin kaydı galiba eminde olamadım bir türlü hala bakıyorum ama kişisel veri yazmıyor. İnşallah sıkıntı çıkmaz.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Emir
Defender ı hiç kapatmadım korsan da değil fakat anlamadığım dosya biçimleri var neyi kayıt ettiğini de bilmiyorum oyun haricinde korsan yazılıma karşıyım zaten TR desteği olduğu sürece şu anlık sıkıntı da görmedim gridin ile de taradım büyük ihtimalle e devlet üzerinden indirdiğim bir şeyin kaydı galiba eminde olamadım bir türlü hala bakıyorum ama kişisel veri yazmıyor. İnşallah sıkıntı çıkmaz.
Tam özellikli çalışıyorsa tespit eder.
Hatta indirirken olay çıkartır.
Orjinal ise logda muhtemelen kendi sunucusu ile haberleşiyordur.
Genel olarak virüslü yapılarda kriptolu yetkilendirme var. Sonrasında tespit için antivirüsleri devre dışı bırakan sahte imzalar ve uykuya geçme durumları var.

Al senin için görülmüşü var.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078