Neler Yeni

İNTERNET HIZIMI NASIL YÜKSELTEBİLİRİM

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
Merhaba arkadaşlar ben yaz tatili ve tatillerde memleketime köyüme geliyorum ve nakille internetimi köye taşıtıyorum fakat internet hızım çok kötü oluyor 500 ping den aşağıya düşmüyor vdsl altyapı yok adsl var ve adsl internet çok yavaş durumları da biliyorsunuz vdsl altyapı başvurusu için müdürlüğe gitmem gerkeiyor fakat müdürlük ilçe de ve ilçeden ilçeye geçiş yapılmıyor zonguldakta yaşıyorum.Bende türk telekom kullandığım için 50 tl vererek türk telekomu evime kadar çağırdım sizce bir işe yarar mı? İnternet hızımı nasıl yükseltebilirim?

Kriptekx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mustafa
Alt yapı yoksa alt yapı hazırlanması lazım. Tek bir kişi için yapacaklarını sanmam. Superbox gibi çözümlere bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alt yapı yoksa alt yapı hazırlanması lazım. Tek bir kişi için yapacaklarını sanmam. Superbox gibi çözümlere bakabilirsin.
zaten köyde 3 kişide internet var hayatta yapmazlar bende türk telekomun başka bir paketine geçtiğim için 2 yıl daha var superboxu biliyorum ama şuan taahütsüz olsa direk ona geçeceğiz zaten de internet sadece sahurdan sonra hızlı hep yavaş değil bende sabahları hızlıysa bir çözümü bulunur diye türk telekomu evime çağırdım.

Kriptekx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mustafa
zaten köyde 3 kişide internet var hayatta yapmazlar bende türk telekomun başka bir paketine geçtiğim için 2 yıl daha var superboxu biliyorum ama şuan taahütsüz olsa direk ona geçeceğiz zaten de internet sadece sahurdan sonra hızlı hep yavaş değil bende sabahları hızlıysa bir çözümü bulunur diye türk telekomu evime çağırdım.
Türknet ile sorgulama yaptın mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Bilal Uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türknet ile sorgulama yaptın mı?

yaptım 16mhps alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

türk telekomuda aradım dediler ki bulunduğunuz ölgede vdsl bulunmuyor dediler vdsl internetin hızını biliyorum çok güzel internet

Top Bottom