Neler Yeni

internet kutusu pişmanlıktır

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum turknet zam yapmıştı diye değişmiştim internetimi 5-6 ms daha yuksek alıyorum normal pingimden şimdide packet lose ust seviyyede her türlü sorunu yaşadım artık bıktım bunlardan teknik destek gerekli yardımı sağlamıyor doğru düzgün. Başka internet markaların denemek istiyorum milliencom veya gibirnet veya netspeed deneyemi olan arkadaşlar yardımcı ola bilir mi? fiber alt yapım var.
Teşekkürler şimdiden

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Fiber altyapıda böyle bir sorun olması normal değil. TT'nin fiberimi altyapı?

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiber altyapıda böyle bir sorun olması normal değil. TT'nin fiberimi altyapı?
evet hocam turknet kullandığımda hiç bir sorun yoktu ne zaman bunlara geçtim pingim ve packet lose uçtu

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
evet hocam turknet kullandığımda hiç bir sorun yoktu ne zaman bunlara geçtim pingim ve packet lose uçtu
millenicom öneririm alternatif ping konusunda turknetten bile daha iyi tt altyapsında

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Firmayı ilk defa duydum. Başlığıda anlamamıştım, Turknet'te sorun yaşadınız sandım. Fiber altyapıya bilindik firmalar varken hata yapmışsınız. Bilindik firmalardan birine geçin hiç bir sıkıntınız kalmaz. Netspeed önerimdir.

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
millenicom öneririm alternatif ping konusunda turknetten bile daha iyi tt altyapsında
ne gibi sorunlar yaşarım bi bilginiz var mı yada teknik desteği iyi mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Firmayı ilk defa duydum. Başlığıda anlamamıştım, Turknet'te sorun yaşadınız sandım. Fiber altyapıya bilindik firmalar varken hata yapmışsınız. Bilindik firmalardan birine geçin hiç bir sıkıntınız kalmaz. Netspeed önerimdir.
sitelerinde cok bilindik firmalarla çalıştıkları yazıyordu ne yazık ki bende kandim

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Selçuk Aslan
ne gibi sorunlar yaşarım bi bilginiz var mı yada teknik desteği iyi mi?
yıllardır kullanıyorum geçen ay fiber geldi binaya fiber paketine geçtim pingim 7msden 5mse düştü çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım yıllardır

Lynchwu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emrullah Gümüş
Bende Telkotürk denilen firmaya geçtim bendede aynı sorun vardı yıllardır Vodafone net kullanıyordum hiç sorunum yoktu gayet hızlı pingim baya düşüktü Vodafone net fiyatlara zam yapınca telkotürk çok ucuz bir fiyata hizmet veriyordu alınca bin pişman oldum bukadar mi kötü internet olur 50mb internet hızından kimse bağlı değilken 20mb indirme hızı alıyordum. Bu tür internet saglayicalarina güvenmeyin.

miraqa99

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Mirağa
yıllardır kullanıyorum geçen ay fiber geldi binaya fiber paketine geçtim pingim 7msden 5mse düştü çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım yıllardır
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Telkotürk denilen firmaya geçtim bendede aynı sorun vardı yıllardır Vodafone net kullanıyordum hiç sorunum yoktu gayet hızlı pingim baya düşüktü Vodafone net fiyatlara zam yapınca telkotürk çok ucuz bir fiyata hizmet veriyordu alınca bin pişman oldum bukadar mi kötü internet olur 50mb internet hızından kimse bağlı değilken 20mb indirme hızı alıyordum. Bu tür internet saglayicalarina güvenmeyin.
haklısınız

Top Bottom