Neler Yeni

Öneri İnternet operatör önerisi

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Şuan türksat kullanıyorum aklımda değiştirme fikri var türksattta gündüz 60 mbps gece 7 ile 1 arası max 25 mbps alıyorum sıkıldım bu durumdan türknet mi mileni mi yoksa turkcel mi bi yardımcı olur musunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

hay böyle işi yanlış yere açmışım önceki konu da mönitör de kalmış kusura bakmayın

Talha_

80+
Türkcell süperonline kalitelidir.

YazılımKafa

80+ Silver
Şuan türksat kullanıyorum aklımda değiştirme fikri var türksattta gündüz 60 mbps gece 7 ile 1 arası max 25 mbps alıyorum sıkıldım bu durumdan türknet mi mileni mi yoksa turkcel mi bi yardımcı olur musunuz

hay böyle işi yanlış yere açmışım önceki konu da mönitör de kalmış kusura bakmayın
Kablonette o paketi değiştirebilirsin. Normal bir şekilde sabah akşam aynı interneti kullanabilirsin. İlla değiştireceksen kesinlikle Turkcell

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yaşadığın şehre göre çoook değişiyor
ustam tekirdağdayım turknet sorgulaması yaptıığm da vdsl destekiyor diyor binada kablonet altyapısı var

Kablonette o paketi değiştirebilirsin. Normal bir şekilde sabah akşam aynı interneti kullanabilirsin. İlla değiştireceksen kesinlikle Turkcell
turkcell sıkıntı çıkarmaz demi yoksa 200 mbps 250 tl fln orda turknetten daha iyi

YazılımKafa

80+ Silver
ustam tekirdağdayım turknet sorgulaması yaptıığm da vdsl destekiyor diyor binada kablonet altyapısı var

turkcell sıkıntı çıkarmaz demi yoksa 200 mbps 250 TL fln orda turknetten daha iyi
Turkcell en başarılı firma bence. Nerdeyse hepsini kullandım, hem müşteri hizmetleri iyi, hem ekipleri iyi. Hem de fiyatları kabul edilebilie seviyede. Tavsiye ederim

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Turkcell en başarılı firma bence. Nerdeyse hepsini kullandım, hem müşteri hizmetleri iyi, hem ekipleri iyi. Hem de fiyatları kabul edilebilie seviyede. Tavsiye ederim
öneri için sağol turknet ile arasında kalmıştım turkcelin fiyatları ne kadar 100 mbps fln

YazılımKafa

80+ Silver
öneri için sağol turknet ile arasında kalmıştım turkcelin fiyatları ne kadar 100 mbps fln
Yeni abonelikte şuan 240₺ eğer 24 ay taahhüt yaparsan ilk 12 ay 265 sonra ki 12 ay 295. Bu fiyatları kaçırma dostum. Zamlanacak fiyatlar, zaten 1 eylül e kadar. Ondan önce de zamlanabilir

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Gece gündüz hız olayı paketinle alakalı, paketini hız düşmeyen bir tarifeyle değiştirebilirsin.

Öneri istiyorsan da altyapını bilmemiz lazım. Evde Superonline Fiber var mı? Türk Telekom evine kaç Mbps hız sağlayabiliyor?

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Gece gündüz hız olayı paketinle alakalı, paketini hız düşmeyen bir tarifeyle değiştirebilirsin.

Öneri istiyorsan da altyapını bilmemiz lazım. Evde Superonline Fiber var mı? Türk Telekom evine kaç Mbps hız sağlayabiliyor?
aga kablonet altyapısı var apartmanda türk telekomdan sorgulama yaptım bu adreste fibernet kullanılabilir diyor

Top Bottom