Neler Yeni

Yardım İnternet sağlayıcı önerisi istiyorum

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Anlık olarak Netspeed kullanıyorum fakat son 1-2 aydır Allah'ın belaları doğru düzgün intrnet veremiyor. Ya hızı düşüyor ya kopuyor. Bir ton yazı yazdım ettim dedim belki düzelirler ama Allah bildiği gibi yapsın bunları. Neyse uzun lafın kısası internet sağlayıcı arıyorum. Binamda fiber yok genelde 80mbps ye kadar destekliyor. En fiyat performans parasının hakkını veren internet sağlayıcı önerilerinizi bekliyorum.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Enes Altunışık
3 yıldır türknet kullanıyorum. Çok nadir altyapı kaynaklı sorun yaşasam da destek talebiyle kısa sürede ilgileniyorlar. Ben hizmeti beğeniyorum, öneririm.

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Mustafa Aydın
Anlık olarak Netspeed kullanıyorum fakat son 1-2 aydır Allah'ın belaları doğru düzgün intrnet veremiyor. Ya hızı düşüyor ya kopuyor. Bir ton yazı yazdım ettim dedim belki düzelirler ama Allah bildiği gibi yapsın bunları. Neyse uzun lafın kısası internet sağlayıcı arıyorum. Binamda fiber yok genelde 80mbps ye kadar destekliyor. En fiyat performans parasının hakkını veren internet sağlayıcı önerilerinizi bekliyorum.
sorunsuz bir sağlayıcı bulamazsın hepsinin bir kusuru var hepsinde problem yaşayacaksın dostum

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Kendi altyapısını kullanıyorsa Türknet.

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Mustafa Aydın
türknetten uzak dur aboneliği iptal etmek istersin etmezler, daha kimlerle çalıştıklarını bilmiyorlar çalıştıkları insanlar dolandırıcı başıma gelen saçma bir olay oldu evime gelip dsmart modemi taktılar :) geçmiş konularımdan bakabilirsin fiber olmadığı sürece uzak durun
Daha az sorunlu evet. Çünkü 2 aydır Hafta da 2-3 kere akşam saatlerinde internetim kopuyor ya da hızı düşüyor video izleyemiyorum. Şuan bile foruma zor giriyorum.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Aslında bu netspeed i kullanmadan önce Türknet kullanıyordum. Evde iptv vardı sürekli donuyordu internetten sandık netspeed e geçtik halen donmaya devam ediyor o yüzden ya tv yüzünden ya da iptv cihazı yüzünden olabileceğini düşünüyorum. Türknet kullandığım zamanlar tabii ki sorunlar yaşıyordum fakat şuan ki kadar değildi

musti1824

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Mustafa Aydın
tv internet bağlantısını kablo ile yap sorun devam ediyorsa iptv ile kaynaklı olabilir evet kesilmeler var ama türk telekomdan kaynaklı diye düşünüyorum çünkü hepsi tt altyapısını kullanıyor vdsl de
Aslında bu netspeed i kullanmadan önce Türknet kullanıyordum. Evde iptv vardı sürekli donuyordu internetten sandık netspeed e geçtik halen donmaya devam ediyor o yüzden ya tv yüzünden ya da iptv cihazı yüzünden olabileceğini düşünüyorum. Türknet kullandığım zamanlar tabii ki sorunlar yaşıyordum fakat şuan ki kadar değildi

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
tv internet bağlantısını kablo ile yap sorun devam ediyorsa iptv ile kaynaklı olabilir evet kesilmeler var ama türk telekomdan kaynaklı diye düşünüyorum çünkü hepsi tt altyapısını kullanıyor vdsl de
zaten kablolu bağlantı var tv ye

Top Bottom