Neler Yeni

İnternet sağlayıcısını değiştirme

emirysr1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emircan Yaşar
Merhaba arkadaşlar gelecek ayın 24'ünde türk telekom ile taahütüm bitiyor. Şu an 81.5 lira ödüyorumm 8mbs download 0.5 mbs upload alıyordum. Aynı internetin fiyatını bana 24 aylık tahahüt ile beraber aylık 115 lira olacağını söylüyorlar. Bu da bu internete göre çok pahalı. Millenicom'a geçiş yapmak istiyorum ama ne zaman ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. En önemli sorun ne zaman olacağı yani tahahütüm bitmeden mi yoksa bittikten sonra mı yapmalıyım? Bir de hangi paketini seçmeliyim sizce.

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
adresini kontrol et siteden ne kadar hız eriyorsa ona geç ayrıca taahhüt bitmeden başvur onlar gerkeni yapar

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Sen Millenicom'a başvururken gerekli bilgileri veriyorsun ve senin yerine tüm işlemleri gerçekleştiriyorlar. Verdiğim kaynakta daha detaylı bilgi mevcut.
- Diğer İnternet Servis Sağlayıcıdaki Aboneliğimi Nasıl İptal Edeceğim?

- Mevcutta kullandığın internet hizmetinin iptalini biz gerçekleştiriyoruz. Yani operatörünü arayıp aboneliğini iptal etmene gerek yok.

Kaynak; https://www.milleni.com.tr/internet/millenicoma-gecis

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Merhaba arkadaşlar gelecek ayın 24'ünde türk telekom ile taahütüm bitiyor. Şu an 81.5 lira ödüyorumm 8mbs download 0.5 mbs upload alıyordum. Aynı internetin fiyatını bana 24 aylık tahahüt ile beraber aylık 115 lira olacağını söylüyorlar. Bu da bu internete göre çok pahalı. Millenicom'a geçiş yapmak istiyorum ama ne zaman ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. En önemli sorun ne zaman olacağı yani tahahütüm bitmeden mi yoksa bittikten sonra mı yapmalıyım? Bir de hangi paketini seçmeliyim sizce.
Öncelikle Millenicom'dan ne kadar hız alabildiğinize bakın.
Ardından Millenicom'a başvuru talebi bulunun. Onlar size dönüş yapacak ve sürecin nasıl işlediğini detaylıca anlatacak.
1624633194238.png

Bende şuan Turknet'ten Millenicom'a geçiş yapıyorum. Başvurduktan birkaç saat sonra beni aradılar. Konuştuk anlaştık. Paket seçimini yaptık. Gerekli evrakları yolladılar. Evrakları çıkardım, doldurdum ve okutarak onlara mail yoluyla ulaştırdım. TurkNet aboneliğimi onlar iptal edecek ve ben bu süre zarfında sadece Millenicom ekipleri geldiğinde birkaç saatlik internet kaybı yaşıcam. Şimdi gelip kurmalarını bekliyorum.

Bieshala

80+ Bronze
110TL ' Ye 100Mbps İndirme 8Mbps Upload Sunuyor Millenicom Benim Sözleşmem Bittiğinde Bende Geçiş Yapacağım .

emirysr1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emircan Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle Millenicom'dan ne kadar hız alabildiğinize bakın.
Ardından Millenicom'a başvuru talebi bulunun. Onlar size dönüş yapacak ve sürecin nasıl işlediğini detaylıca anlatacak.
Alıntıyı görüntüle
Bende şuan Turknet'ten Millenicom'a geçiş yapıyorum. Başvurduktan birkaç saat sonra beni aradılar. Konuştuk anlaştık. Paket seçimini yaptık. Gerekli evrakları yolladılar. Evrakları çıkardım, doldurdum ve okutarak onlara mail yoluyla ulaştırdım. TurkNet aboneliğimi onlar iptal edecek ve ben bu süre zarfında sadece Millenicom ekipleri geldiğinde birkaç saatlik internet kaybı yaşıcam. Şimdi gelip kurmalarını bekliyorum.
Tahahütünüz bittikten sonra mı başvurdunuz yoksa bitmeye yakın mı?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Tahahütünüz bittikten sonra mı başvurdunuz yoksa bitmeye yakın mı?
Turknet'te taahhüt yok. Dediğim gibi siz arayın taahhütünüz olduğunu ve nasıl yapabileceğinizi sorun. Onlar size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

emirysr1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emircan Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
adresini kontrol et siteden ne kadar hız eriyorsa ona geç ayrıca taahhüt bitmeden başvur onlar gerkeni yapar
Altyapı sorgula ile sorguladım ancak port bulunmamaktadır diyor. Yani ne kadar internet alacağımı bilmiyorum ama tahhminimce aynı interneti alacağım.

Keptın

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,035
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom