Neler Yeni

Yardım İnternet sitesi nasıl açabilirim?

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Merhaba benim insragramda 25 bin üstü takipçim var. Futbol içerikleri üretiyorum. Ve takipçilerimin videolarını paylaşıyorum. Etkileşimim çok iyi durumda. Takipçilerim sayfamız için forum sitesi açmamızı önerdiler. Halı saha icerikleri paylaştığım için insanların birbirine ulaşıp takim kurmalarini falan da sağlıyorum .Bunu siteye taşıyıp takipçilerimin kendilerinin insanlara ulaşmasını istiyorum. Hali hazirda sayfanın adina domainimiz var acaba bunu kullanarak nasıl forum sitesi açabilirim?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben donanımciyim daha çok

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

CptSpork

80+ Bronze
Merhaba benim insragramda 25 bin üstü takipçim var. Futbol içerikleri üretiyorum. Ve takipçilerimin videolarını paylaşıyorum. Etkileşimim çok iyi durumda. Takipçilerim sayfamız için forum sitesi açmamızı önerdiler. Halı saha icerikleri paylaştığım için insanların birbirine ulaşıp takim kurmalarini falan da sağlıyorum .Bunu siteye taşıyıp takipçilerimin kendilerinin insanlara ulaşmasını istiyorum. Hali hazirda sayfanın adina domainimiz var acaba bunu kullanarak nasıl forum sitesi açabilirim?
Forum sitesi açmak için bir sürü hazır altyapılar mevcut. Ücretli, ücretsiz bir sürü seçenek var. Örneğin bu forumun altyapısı XenForo.
MyBB, vBullettin, phpBB, Flarum gibi altyapılara göz atabilirsiniz. Bir altyapı seçin ardından o altyapı hakkında internette türkçe/ingilizce kaynaklardan yardım alarak kurabilirsiniz.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
Knka forumu bilmiyorum ama site için domain filan satın alınması lazım
Domain var halisahadunyasi adina
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forum sitesi açmak için bir sürü hazır altyapılar mevcut. Ücretli, ücretsiz bir sürü seçenek var. Örneğin bu forumun altyapısı XenForo.
MyBB, vBullettin, phpBB, Flarum gibi altyapılara göz atabilirsiniz. Bir altyapı seçin ardından o altyapı hakkında internette türkçe/ingilizce kaynaklardan yardım alarak kurabilirsiniz.
Peki çalışma prensipleri nasıldır serverlar google üzerine mi yoksa kurmamız mı lazım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Domain var halisahadunyasi adina
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki çalışma prensipleri nasıldır serverlar google üzerine mi yoksa kurmamız mı lazım.
O zaman forum için belli hazır kalıplar var diye biliyorum ama detaylı bilgim yok araştırmak lazım çok basit de değil forum kurmak çok detayları vs var

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,275
İsim
Furkan Daşcı
O zaman forum için belli hazır kalıplar var diye biliyorum ama detaylı bilgim yok araştırmak lazım çok basit de değil forum kurmak çok detayları vs var
Zaman ayirabiliriz hocam sadece baslangıcta olabildigince masrafları en alt seviyede tutmamız lazim. İlerleyen zamanlarda para kazanma durumu olursa illaki yükseltme yapabiliriz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
986,163
Üyeler
155,982
Son üye
enes.altu
Top Bottom