Neler Yeni

İnternetim hızlı ama yavaş iniyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes bk
Dostlar merhaba sık film indiren biri değilim ilk defa film indiresim geldi internet değerlerim 16 mbps 80 ms civarlarında çok dalgalanma olmuyor ama indirirken 200 KB/sn ile indiriyor 300 veya üstüne çıkmıyor normal 2 mb olması gerek ama 300 kb ile indiriyor edge den de denedim aynı sonucu verdi sizce nedeni nedir (Steamden test ettim oyun indirirken bile en düşük 1.5 mb ile indiriyor)

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Emirhan Acar
indirdiğiniz yerden yere değişiyor steamde en düşük 1.5mb ise sorun yok bazı indirme bağlantılarında daha yavaş iniyor googledan başka bir şey indirerek test edebilirsiniz büyük ihtimal yüksek hızda inecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes bk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
indirdiğiniz yerden yere değişiyor steamde en düşük 1.5mb ise sorun yok bazı indirme bağlantılarında daha yavaş iniyor googledan başka bir şey indirerek test edebilirsiniz büyük ihtimal yüksek hızda inecek
Olabilir cloud dan indirince hiç aklıma gelmedi öyle olacağı

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Hocam korsan sitelerden indiriyorsanız hele turbobit felan, öyle yavaş iner. Ha netflix v.s. ise interneti başkası kullanıyor olabilir 80ms çünkü. Veyahutta arkada başka bir uygulama internetinizi yiyiyor olabilir, denetim masasından bakın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes bk
Hocam korsan sitelerden indiriyorsanız hele turbobit felan, öyle yavaş iner. Ha netflix v.s. ise interneti başkası kullanıyor olabilir 80ms çünkü. Veyahutta arkada başka bir uygulama internetinizi yiyiyor olabilir, denetim masasından bakın.
Clouddan indiriyordum rus site varya

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Hakan Keser
Dostlar merhaba sık film indiren biri değilim ilk defa film indiresim geldi internet değerlerim 16 mbps 80 ms civarlarında çok dalgalanma olmuyor ama indirirken 200 KB/sn ile indiriyor 300 veya üstüne çıkmıyor normal 2 mb olması gerek ama 300 kb ile indiriyor edge den de denedim aynı sonucu verdi sizce nedeni nedir (Steamden test ettim oyun indirirken bile en düşük 1.5 mb ile indiriyor)
MS değeri ve indirme hızı doğrudan bağlantılı değil. 16 MBPS tam olarak aldığınızda saniyede 2MB civarı indirme hızınız olması gerekirdi. Ya internetinizde sorun var. Ya da indirme yaptığınız yerle ilgili bir sorun var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Enes bk
MS değeri ve indirme hızı doğrudan bağlantılı değil. 16 MBPS tam olarak aldığınızda saniyede 2MB civarı indirme hızınız olması gerekirdi. Ya internetinizde sorun var. Ya da indirme yaptığınız yerle ilgili bir sorun var.
Sonlara doğru hızlandı şuan oyundan çıktım 700 kb olmuş 500 700 arası gidip geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,993
Üyeler
141,073
Son üye
Hamdi demirbilek
Top Bottom