Neler Yeni

İnternetten Para Nasıl Kazanırım?

vev0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe
Herkese Merhaba Ben Vevo

18 yaşıma yeni Girdim Hafta'da 7:35 - 17:30 olup 1 ayda 16 gün çalışan biriyim. (gereksiz bir spoiler vermek istedim)

İşten eve geldikten Sonra Ek gelir olarak Nasıl Gelir Sağlayabilirim? Çocukken hayalini kurduğum bilgisayarı alalı toplam 1 yıl oldu ve aldığım ilk 2 ay sonrası oyunlar sarmamaya başladı. ve arada sırada internetten nasıl para kazanabileceğimi araştırıyorum.

Gerek Borsa Olsun, Dropshipping Olsun Gerek Oyunlarda item veya hesap satarak kısa süreli para kazanabildim "oyun için geçerli olan bir kazanım" fakat ihtiyacım olan eve geldiğim zaman düzenli olarak bir gelir büyük küçük demeden bir iş arıyorum

freelancer olarak çalışmayıda denedim fakat pek başarılı olamadım.

bu konuyu açmamın nedeni bana ne yapmam gerektiğini veya hangi işi yaparsam para kazanırım veya neye yönelirsem benim için daha iyi olur sizden ricam eğer fikriniz varsa cevap olarak yazarsanız benim için çok çok iyi olacaktır.

Metin2, Growtopia Her Türlü Oyun oynayarak para kazanmaya çalıştım fakat sürdürülebilir bir iş olmadığını anladım.

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne
selamlar. 13 yaşımdan beri internetten bolca para kazandım. uyguladığım tekniğin ana odağı şuydu: iyi olduğum işten para kazanmak.
bazen photoshop ile tasarım yaparak para kazandım,
bazen video editi yaparak para kazandım,
bazen kod yazarak para kazandım,
bazen oyun yaparak para kazandım.
anlayacağınız iyi olduğunuz alanda çıkıp kendinizi göstermeniz gerekiyor. gerek forum sitelerinde, discord sunucularında gezerek, gerekse çevre edinerek ilk adımınızı atmanız gerekiyor.
R10 e-ticaret anlamında güzel bir forum, ufak tefek işlerden büyük çaplı işlere kadar birçok iş bulabilirsiniz.

vev0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
selamlar. 13 yaşımdan beri internetten bolca para kazandım. uyguladığım tekniğin ana odağı şuydu: iyi olduğum işten para kazanmak.
bazen photoshop ile tasarım yaparak para kazandım,
bazen video editi yaparak para kazandım,
bazen kod yazarak para kazandım,
bazen oyun yaparak para kazandım.
anlayacağınız iyi olduğunuz alanda çıkıp kendinizi göstermeniz gerekiyor. gerek forum sitelerinde, discord sunucularında gezerek, gerekse çevre edinerek ilk adımınızı atmanız gerekiyor.
R10 e-ticaret anlamında güzel bir forum, ufak tefek işlerden büyük çaplı işlere kadar birçok iş bulabilirsiniz.
teşekkürler.

Top Bottom