Neler Yeni

İnternetten Yüksek Miktarda Para Kazanmak Mümkün Mü?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mustafa Kara
Şu kesin tutar diyebilsek zaten hepimiz oradan yürürüz. Sosyal medya biraz deneme yanılma işi bence; bazen çok iyi dediğin fikir tutmaz, bazen de öylesine bi' şey yaparsın patlar. Benim şahsi fikrim Instagram yerine Youtube'un daha hızlı gelişebileceği, tabii bunun için de sürekli ve kaliteli içerik ve doğru reklam stratejisi gibi şeyler var. Takipçi sayısı ve izlenme oranlarına göre orta vadede 10-20K paralara en hızlı şekilde orada ulaşılabilir.
Diyeceğim şu ki, hayal satan sosyal medya içeriklerine aldanıp, psikolojik olarak yenilmiş hissetmemek için, maddi hedef koymadan, iyi bir fikir üzerinde ilerlemek en mantıklısı. Bu da deneyerek olur...
İngilizce oyun kanalı açsam acaba olur mu? Hani böyle ses değiştiriciden ses kalınlaştırılsa Metinde Translate İle Okusam Her Video Metni Hazırlarım Yapay Zekadan Sonrada Fifa Mobile Falan Olabilir Bence Ama Çok Tutmaz Aslında Baktımda Yine Çok Fazla Ediyor 5-6 Bin İzlense 1000 İzlenme Başına 18$ 5000 İzlense 90$ pardon azmış ☹️ gerçi ama her video ortalama 2-3 bin İzlense bile az çok bir para kazanıp biriktirsem birde şu Amerika yt video paylaşım saatlerine baktım ona göre yapacağım birşeyler inşallah ama yüzümü göstermiyeceğim şu sınavlar ve okul bir bitsin kurtulayım hemen yapacağım Hocam.

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Kaan
İnternetten para kazanmak mümkün, çok büyük paralar hatta çok basit ancak tek odak noktası yapılan o iş olmalı ve işin də mantıklı olması gerekli.

Son düzenleme:

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Yunus Kocabay
Bi ara çok ilgilenmiştim. Samimiyetimle sôylüyorum o şekilde para kazanamazsınız.
Yapabileceğiniz en iyi şey youtube kanalı açmak. (Yabancı)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İngilizce oyun kanalı açsam acaba olur mu? Hani böyle ses değiştiriciden ses kalınlaştırılsa Metinde Translate İle Okusam Her Video Metni Hazırlarım Yapay Zekadan Sonrada Fifa Mobile Falan Olabilir Bence Ama Çok Tutmaz Aslında Baktımda Yine Çok Fazla Ediyor 5-6 Bin İzlense 1000 İzlenme Başına 18$ 5000 İzlense 90$ pardon azmış ☹️ gerçi ama her video ortalama 2-3 bin İzlense bile az çok bir para kazanıp biriktirsem birde şu Amerika yt video paylaşım saatlerine baktım ona göre yapacağım birşeyler inşallah ama yüzümü göstermiyeceğim şu sınavlar ve okul bir bitsin kurtulayım hemen yapacağım Hocam.
Karşına çıkan mc kanallarını kopyala

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,147
Üyeler
155,052
Son üye
Wossy
Top Bottom