Neler Yeni

İnventus Rage24 hazır sistem stok durumu

Tolga277

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tolga
Merhaba arkadaşlar. Ben başlıkta belirttiğim sistemi bir süredir inceliyorum ve almayı düşünüyorum ama maaş bekliyorum. Bu hazır sistem diğer sitelere göre çok daha uygun fiyata satışa sunulmuş ve forumlarda da anladığım kadarıyla ilgi bu sistem için çok fazla. Ayrıca inventus da okuduğum ve gördüklerim açısından çok iyi bir firma. Anlamadığım nokta şu o kadar kişi bu sistemi almıştır diye tahmin ediyorum(fiyat ve kaliteli parça kullanıldığı için) peki neden stoklar bitmiyor ve fiyat sabit şekilde ve ürünler de ekran kartı ve kasa hariç kutusuz gönderim yapılıyormuş. Niyetim kimseyi zan altında bırakmamak ama aklımdaki soruları açıklığa kavuşturacak dostlar var mıdır acaba?
1-) Stok neden bitmiyor?
2.) Kutusuz ürün gönderdikleri için herhangi bir şüphe veya problem, şimdi ve ileride olabilir mi?
Teşekkür ederim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Emre siyah
ucuzken stkolamışlardır zaten değiştiriyorlar parçaları ufak ufak

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Tuna
Merhaba arkadaşlar. Ben başlıkta belirttiğim sistemi bir süredir inceliyorum ve almayı düşünüyorum ama maaş bekliyorum. Bu hazır sistem diğer sitelere göre çok daha uygun fiyata satışa sunulmuş ve forumlarda da anladığım kadarıyla ilgi bu sistem için çok fazla. Ayrıca inventus da okuduğum ve gördüklerim açısından çok iyi bir firma. Anlamadığım nokta şu o kadar kişi bu sistemi almıştır diye tahmin ediyorum(fiyat ve kaliteli parça kullanıldığı için) peki neden stoklar bitmiyor ve fiyat sabit şekilde ve ürünler de ekran kartı ve kasa hariç kutusuz gönderim yapılıyormuş. Niyetim kimseyi zan altında bırakmamak ama aklımdaki soruları açıklığa kavuşturacak dostlar var mıdır acaba?
1-) Stok neden bitmiyor?
2.) Kutusuz ürün gönderdikleri için herhangi bir şüphe veya problem, şimdi ve ileride olabilir mi?
Teşekkür ederim.
stok kaliteli firma olduklarındandır gencer gibi 1 dakikada stok bitirmiyolar :D
kutusuz göndermeleride fiyatı düşürmek için satarken sorun yaşayabilirsiniz sadece

Ensiance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ege
Ekran kartı stoğu bitmişti hem daha kötü ekran kartına geçtiler hem 500 TL zam yaptılar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de fark ettiyseniz forum trolleri o sistemin sağlam reklamını yaptılar başka bir forumda. O yüzden çok fazla alan var gibi gözüküyor olabilir. Troll dediklerim 27K bütçesi olanlara haftalarca 4060'lı sistem aldıranlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,057
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27
Top Bottom