Neler Yeni

IOS 17 YÜKLEDİKTEN SONRA GELEN BİLDİRİM SESİ SORUNU

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
dilek
merhaba, ios 17 çıktığında yükledim ancak instagramın mesaj bildirim sesinin değiştiğini gördüm. daha öncesinde böyle bir sorun yoktu. ayarlardan ve instagramın içindeki ayarlardan didik didik aradım yine bir çözüm bulamadım. son çare apple desteğe bağlanıp anlattım, 3. parti uygulamalarla ilgili bir destek verilmediğini söyledi. dün gece ios 17.0.1 güncellemesi geldi önemli hata düzeltmeleri olduğu yazıyordu hemen yükledim ancak değişen bir şey olmadı. hala o kötü bildirim sesinden kurtulamadım, sadece instagram böyle.
aynı sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varsa yardımcı olur musunuz?

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Oguzhan yılmaz
merhaba, ios 17 çıktığında yükledim ancak instagramın mesaj bildirim sesinin değiştiğini gördüm. daha öncesinde böyle bir sorun yoktu. ayarlardan ve instagramın içindeki ayarlardan didik didik aradım yine bir çözüm bulamadım. son çare apple desteğe bağlanıp anlattım, 3. parti uygulamalarla ilgili bir destek verilmediğini söyledi. dün gece ios 17.0.1 güncellemesi geldi önemli hata düzeltmeleri olduğu yazıyordu hemen yükledim ancak değişen bir şey olmadı. hala o kötü bildirim sesinden kurtulamadım, sadece instagram böyle.
aynı sorunu yaşayan ya da çözümü bilen varsa yardımcı olur musunuz?
aynı şekil benimde instagram sesi degişti sadece naısl düzeltiliyor acaba uyuz bi ses

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Telefonu aldığımdan beri bir kere sesini açmadığım için şuan 16.5.1 kullanıyorum o sesi de bilmiyorum, dediğiniz sesin örneğini atar mısınız? hoşuma giderse ben güncelleyeyim bari.

Çözüm olarak IOS 16.6 dönmeyi deneyebilirsin.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
EFEKAN SARIKAYA
hocam sadece instagramda değil tüm uygulamalarda o bildirim sesi mevcut bende
Telefonu aldığımdan beri bir kere sesini açmadığım için şuan 16.5.1 kullanıyorum o sesi de bilmiyorum, dediğiniz sesin örneğini atar mısınız? hoşuma giderse ben güncelleyeyim bari.
şöyle tarif edeyim iphone ile birini aradın konuştu ve kapattığında bi kapanma sesi geliyor ya o ses şu an bildirim sesi olmuş ve evet ben de değiştiremedim çok kötü olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
dilek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Çözüm olarak IOS 16.6 dönmeyi deneyebilirsin.

anladığım kadarıyla yeni eklenen bir bildirim tonunu yapmışlar. “Rebound” sesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sadece instagramda değil tüm uygulamalarda o bildirim sesi mevcut bende

şöyle tarif edeyim iphone ile birini aradın konuştu ve kapattığında bi kapanma sesi geliyor ya o ses şu an bildirim sesi olmuş ve evet ben de değiştiremedim çok kötü olmuş
ben diğer uygulamarda çözdüm sadece instagramı değiştiremiyorum. instagramın kendi içinde bildirim sesi değiştirme ayarı da yok zaten.

Jannkop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet Can ŞENER
titreşim biçimi de değişmiş. umarım daha düzgün hale getirirler sesi çok kısık bir de

Top Bottom