Neler Yeni

iPad ile grafik tasarım yapılır mı?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,364
İsim
Olcay akbulut
Bilgisayarımı satıp ipad pro alsam bunları yapabilir miyim?

Grafik tasarım ( İllüstratör, photoshop, Figma, 3d modelleme, video edit) -önem sırası ile baştan sona-

film/dizi, dijital çizim, gündelik işler mail okuma nette surf yapma vs vs bunların çok rahat yapılabileceğini biliyorum zaten lakin grafik tasarım kısmı beni kuşkulandırıyor.

Freelance olarak grafik tasarım ile uğraştığım için eninde sonunda bilgisayar alacağım bu yaz 2 3 ay çalışıp macbook almayı düşünüyorum yani her türlü bi macbook alma planım var ama onu alana kadar ipad idare eder mi onu düşünüyorum.

iPad isteme sebebim is bilgisayarımı sattıktan sonrahem 7 8 bin tl lere düzgün bilgisayar yok hemde alacağım bilgisayarı macbook aldıktan sonra elden çıkartma çabası olacak onu istemiyorum.

Neden bilgisayarını satıyorsun diyen olursa ilgili konu:

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Bilgisayarımı satıp ipad pro alsam bunları yapabilir miyim?

Grafik tasarım ( İllüstratör, photoshop, Figma, 3d modelleme, video edit) -önem sırası ile baştan sona-

film/dizi, dijital çizim, gündelik işler mail okuma nette surf yapma vs vs bunların çok rahat yapılabileceğini biliyorum zaten lakin grafik tasarım kısmı beni kuşkulandırıyor.

Freelance olarak grafik tasarım ile uğraştığım için eninde sonunda bilgisayar alacağım bu yaz 2 3 ay çalışıp macbook almayı düşünüyorum yani her türlü bi macbook alma planım var ama onu alana kadar ipad idare eder mi onu düşünüyorum.

iPad isteme sebebim is bilgisayarımı sattıktan sonrahem 7 8 bin TL lere düzgün bilgisayar yok hemde alacağım bilgisayarı macbook aldıktan sonra elden çıkartma çabası olacak onu istemiyorum.

Neden bilgisayarını satıyorsun diyen olursa ilgili konu:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,364
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mert

80+ Silver
Profesyonel amaçlı kullanılacak kadar başarılı olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayarın yanına alınabilir ancak bilgisayar satarak alınmaz.

Top Bottom