Neler Yeni

Yardım iPad im yamuldu acil yardım lütfen ne yapmalıyım?

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Hayriye
Merhaba arkadaşlar görseldeki gibi tabletim büküldü çantaydı bu şekle girdi çalışıyor ama bu şekilde ekranda sorun yok. Çözümü nedir telefoncuya gitsek çözülür mü? Basit bir şekilde mi yapılır yoksa sökmek gerekir mi? Sökerken ekrana bir şey olur mu? Ekranda çatlak yok

Ekler

• AE199C49-4C36-4EFB-B698-7F2D93F6F776.jpeg
    AE199C49-4C36-4EFB-B698-7F2D93F6F776.jpeg
    271.6 KB · Hit: 279

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Merhaba arkadaşlar görseldeki gibi tabletim büküldü çantaydı bu şekle girdi çalışıyor ama bu şekilde ekranda sorun yok. Çözümü nedir telefoncuya gitsek çözülür mü? Basit bir şekilde mi yapılır yoksa sökmek gerekir mi? Sökerken ekrana bir şey olur mu? Ekranda çatlak yok
kasa değişimi gerekir

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Hayriye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer bu şekilde kullanırsanız, sorun çıkarana kadar devam. Fakat kullanmak istemiyorum derseniz kasa değişimi, parça aktarımı yaparlar.
kasa değişimi gerekir
Peki kasa değişimi yapmazsak sorun olur mu? bu neden olmuş olabilir bükülmüş sonuçta ama arkaya doğru bükülmesi için önden bir darbe olması lazım camda bir şey yok gördüğüm kadarıyla ve diğer tarafında problem yok. Batarya şişmesi değil ama bu şekilde açık kullanırsak tozdan sıcaktan zarar gelir mi? Baskı yapsak patlar mı? Veya dediğiniz kasa değişim tutarı ne kadar tutar tahmini? Şimdiden çok teşekkürler içime su serpmiş gibi oldunuz

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
yüksek ihtimal ekrandada sorun var başka bir kasaya anakart aktarmak lazım böyle kullanma bence çünkü toz da alıyor cihaz batarya da sorun çıkarabilir

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kasa değişimi gerekir buna eğer daha fazla hasar vermem ben dersen böyle kullanmaya devam et ben yamuk telefonu aşağı yukarı 1 sene daha kullanmıştım sonrasında daha feci bir şeyle karşılaşmıştı

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Hayriye
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa değişimi gerekir buna eğer daha fazla hasar vermem ben dersen böyle kullanmaya devam et ben yamuk telefonu aşağı yukarı 1 sene daha kullanmıştım sonrasında daha feci bir şeyle karşılaşmıştı
Nolmuştu geçmiş olsun? Ekrana veya cihaza zarar gelir diye çok korkuyorum telefoncular desen tuhaf insanlar zaten ya işini düzgün yapmıyorlar başka sorun çıkıyor civata unutuyorlar ya belki çıkarırken ekranı kırar. İşini düzgün yaptığını sananlar da sanki ameliyat yapıyormuş gibi video çekip herkes yapamaz diye edebiyat yapıyor bir dünya para istiyor 9. nesil bu cihaz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,438
İsim
Olcay akbulut
sakın ama sakın tersine bükeyim deme komple gider tablet, ya böyle kullan yada kasa değiştir hocam, acı deneyimler...

Hocam en yakın telefoncuya giderek kasanın idarelik bir şekilde düzeltilip düzeltilemeyeceğini sorun. Eğer ki içerideki aksamlar sağlam ise düzeltirler. Direkt kasa değişimi demek doğru olmaz. Ama en garanti çözüm kasa değişimidir. Kesinlikle kendiniz nüdahale etmeyin. Ekran sökülmeden yapacağınız tersine zorlama işlemi zaten 1 sefer kasılan ekranınızı tersine kastıeınca kırılmasına sebep olacaktır. Telefoncu tavsiyesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nolmuştu geçmiş olsun? Ekrana veya cihaza zarar gelir diye çok korkuyorum telefoncular desen tuhaf insanlar zaten ya işini düzgün yapmıyorlar başka sorun çıkıyor civata unutuyorlar ya belki çıkarırken ekranı kırar. İşini düzgün yaptığını sananlar da sanki ameliyat yapıyormuş gibi video çekip herkes yapamaz diye edebiyat yapıyor bir dünya para istiyor 9. nesil bu cihaz
Hocam hangi şehirde yaşıyorsunuz?

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
621
İsim
Mirhan Yalçın
bendede aynısı oldu ama kasa yamuldu ekran parçalandı kasa aluminyum olduğu için kasa düzelir sadece ekranı değiştirneyi düşünüyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,013
İsim
uwu
Kasa değişimi yap yada elden çıkart

Top Bottom