Neler Yeni

İpad Mini Ekran Kilidi ve iCloud sıfırlama

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
Bugün bit pazarından 80TL'ye bir ipad mini aldım. Tabletin çalışmadığını söyledi satıcı ve o yüzden ucuza verdi, tamir edebilirsem kullanırım en kötüde yedek parça olarak satarım diye düşünüyordum fakat içine baktığımda soketlerinin çıkık olduğunu bu yüzden çalışmadığını gördüm. Soketleri taktığımda çalıştı fakat iCloud ve Ekran Kilidi karşıma çıktı. Cihaz eski de olsa en azından dizi film izlemek amacıyla kullanabilirim, bu kilitleri aşmanın ya da cihazı komple sıfırlamanın bir yöntemi var mıdır?

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,335
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Bugün bit pazarından 80TL'ye bir ipad mini aldım. Tabletin çalışmadığını söyledi satıcı ve o yüzden ucuza verdi, tamir edebilirsem kullanırım en kötüde yedek parça olarak satarım diye düşünüyordum fakat içine baktığımda soketlerinin çıkık olduğunu bu yüzden çalışmadığını gördüm. Soketleri taktığımda çalıştı fakat iCloud ve Ekran Kilidi karşıma çıktı. Cihaz eski de olsa en azından dizi film izlemek amacıyla kullanabilirim, bu kilitleri aşmanın ya da cihazı komple sıfırlamanın bir yöntemi var mıdır?
Reset atılabilir bence tuşlar yardımıyla

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,045
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

Orhanaygun41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Orhan Aygün
İlgilendiği Kategoriler
2.EL PC ALIŞ-SATIŞ VE PC TOPLAMA konularına etiketleyebilirsiniz.
Steam
https://s.team/p/ckgf-kndf/VRFNVGJG
Discord
orhanaygun#3804
Şöyle bir video var araştırarak yapılacağını düşünüyorum.Şahsen benim elimde olsaydı cihaz muhtemelen yapardım deneye deneye. Fakat sizin bu tarz konularda bilginiz ne konuda ona bir şey diyemem.

AdnanYVS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adnan Serhad Yavaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda söylenenler gibi gerçekten en güvenlisi fatura ile apple'a başvurmak fakat dediğim gibi bit pazarından alınan bir cihaz, ne fatura ne alım tarihi hiçbir şey bilmiyoruz. Teşekkürler hepinize, konu yine de açık belki de bir kahraman gelir ve bir yöntem söyler :D

şahin doğan

80+ Platinum
icloud var ise o cihaz yasal yollar ile alınmamıştır ve icloud ve ekran kilidinden dolayı o cihazı açamazsınız

Top Bottom