Neler Yeni

İphone 11 Cihazıma Virüs Bulaştı Acil Yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emir
Cihazım iphone 11 bu gün tanıdık kişiden bu resmi çekmeye utanmıyormusun diye bir mesaj geldi ve birde link geldi o linke tıkladım ve hić bişey olmadı sonra internetten araştırdıktan sonra virus bulaşabildigni öğrendim telefonu sıfırladım sizce virüs gitmişmidir ne yapmalıyım (telefonda hiç bir sıkıntı yok kasma donma kimseyede mesajda göndermemiş) lütfen yardım edin

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,437
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ios cihaza kolay kolay virüs bulaşmaz. Sıfırlamanız yetmiştir.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,437
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Eminsiniz degilmi içinde kredi kartı bilgileri internet bankacılığı gibi uygulamalar var
Evet hocam. Kalıntı dosyalar ile de sızıntı olursa karşınızdaki çok çok çok işinde iyi birisi olmalıdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam. Kalıntı dosyalar ile de sızıntı olursa karşınızdaki çok çok çok işinde iyi birisi olmalıdır.
Tanıdık kişiden mesaj geldi utanmıyormusun bu fotoğrafı çekmeye diye bide altında link vardı linke tıkladım hiç bişey açılmadı sonradan araştırınca virüs olabilirmiş umarım ios cihazlara virüs bulaşmaz çünkü içinde çok önemli bilgiler var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıfırladıgınız için bir şey olacağını sanmıyorum iphone zaten kolay kolay bulaşmaz arkadaşın dediği gibi
Android cihazlarda sıfırlasak bile virüs kalabiliyormuş umarım iosta öyle bişey yoktur

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arda Dayıcan
Tanıdık kişiden mesaj geldi utanmıyormusun bu fotoğrafı çekmeye diye bide altında link vardı linke tıkladım hiç bişey açılmadı sonradan araştırınca virüs olabilirmiş umarım ios cihazlara virüs bulaşmaz çünkü içinde çok önemli bilgiler var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android cihazlarda sıfırlasak bile virüs kalabiliyormuş umarım iosta öyle bişey yoktur
sanmıyorum android pismanlıktır

Top Bottom