Neler Yeni

iPhone 11 Nasıldır, Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan Çavdar
Uygunsuz davranış
2019 telefonuna 11-12 bin tl para verilmez.
Gidilir 9 bin tl ye Samsung Galaxy S21 FE alınır.
2021'de çıkarılmak istenen ama çip krizi yüzünden 2022'de çıkarılan güncel bir Samsung...

İphone 11 1-2 sene sonra eskimeye kronik sıkıntılar yaşatmaya başlar.

Bende İphone 7 var. 2016 da çıktı.
Ben 2019 da 17 aylık garantili tanıdıktan aldım telefonumu.
2020 den itibaren anası ağlamaya başladı telefonun.
Yok ısınma problemi yok yazılım problemi.
Apple Kapitalizm'in iti olduğu iphone kullanıcılarının bir tarafına kazık sokmakta mahirdir.

Ama Samsung Galaxy S4 de hala kullanılır yazılım ısınıma sıkıntısı olmadan niyeyse...

Samsung candır, Apple şeref yoksunudur.
İphone'u aldığıma bin pişmanım. Almayın aldırmayın.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Arkadaşlar Huawei Y7 2019 kullanıyorum kendisine su kaçtı ölü pixel oluştu 3 yıldır kullandım ve değiştirmeye karar verdim, ios almayı düşünüyorum iPhone 11 almayı düşünüyorum şarj konusunda nasıl Huawei Y7 2019 dan geçiş yapınca fark hissettirir mi alınır sizce?
İphone 11 kullanıyorum oyunda oynuyorum herşeyi yapıyorum bugüne kadar ciddi bit ısınmasınıda görmedim şarjda oynamadığın sürece çok hsfif bir ısınma oluyor 60 fps pubg 4 k destekliyor sorunsuz kasmadan oynatıyor günlük kullanım için çok fazla iyi bir telefon 1 sene oldu alalı ilk kez ios aldım kendime Samsung s7 edge gibi telefonlar ds kullandım ilk çıktığı zamanlar ama apple farklı kanka alırsan pişman olacağın bir telefon değil satarsan bile kaar edersin öyle bir telefon 8 bin tl ye aldım 1 dene önce taksitle yine telefon ihtiyaçım olsa 12 alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

2019 telefonuna 11-12 bin TL para verilmez.
Gidilir 9 bin TL ye Samsung Galaxy S21 FE alınır.
2021'de çıkarılmak istenen ama çip krizi yüzünden 2022'de çıkarılan güncel bir Samsung...

Apple Kapitalizm'in iti olduğu iphone kullanıcılarının bir tarafına kazık sokmakta mahirdir.

Ama Samsung Galaxy S4 de hala kullanılır yazılım ısınıma sıkıntısı olmadan niyeyse...

Moruk ne içtinde bu kadar apple düşmanı oldun 2021 de 6s mi kullandın da bu kadar üzdü seni .d

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan Çavdar
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
İphone 11 kullanıyorum oyunda oynuyorum herşeyi yapıyorum bugüne kadar ciddi bit ısınmasınıda görmedim şarjda oynamadığın sürece çok hsfif bir ısınma oluyor 60 fps PUBG 4 k destekliyor sorunsuz kasmadan oynatıyor günlük kullanım için çok fazla iyi bir telefon 1 sene oldu alalı ilk kez ios aldım kendime Samsung s7 edge gibi telefonlar ds kullandım ilk çıktığı zamanlar ama apple farklı kanka alırsan pişman olacağın bir telefon değil satarsan bile kaar edersin öyle bir telefon 8 bin TL ye aldım 1 dene önce taksitle yine telefon ihtiyaçım olsa 12 alırım

Moruk ne içtinde bu kadar apple düşmanı oldun 2021 de 6s mi kullandın da bu kadar üzdü seni .d
İphone 7'yi kullanıyorum hala.
Şuan İphone 11 ile bunları düşünmen normal.
Seni 2-3 sene sonra İphone 11 pıc olduğu zamanda da görmek lazım :D

Valla ben İphone 7'yi aldıktan 1 yıl sonra başladı yazılım ve ısınma sıkıntılarına.
Isınma dediğim de hafif ısınma değil. Bildiğin Google'da dolaşırken elimi yakacak derecede ısınıyor.

Servisi ayrı komedi zaten.
Genpa Teknik Servise yönlendirdiler beni;
Telefonu servis aldı 1 hafta sonra güncelleyip geri verdi.
Telefonda hiçbir sıkıntı bulunmamıştır diyor, mayyağım ya ben zaten keyfimden problem oluşturup servise telefon yolluyom :D

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
İphone 7'yi kullanıyorum hala.
Şuan İphone 11 ile bunları düşünmen normal.
Seni 2-3 sene sonra İphone 11 pıc olduğu zamanda da görmek lazım :D

Valla ben İphone 7'yi aldıktan 1 yıl sonra başladı yazılım ve ısınma sıkıntılarına.
Isınma dediğim de hafif ısınma değil. Bildiğin Google'da dolaşırken elimi yakacak derecede ısınıyor.

Servisi ayrı komedi zaten.
Genpa Teknik Servise yönlendirdiler beni;
Telefonu servis aldı 1 hafta sonra güncelleyip geri verdi.
Telefonda hiçbir sıkıntı bulunmamıştır diyor, mayyağım ya ben zaten keyfimden problem oluşturup servise telefon yolluyom :D
7 ile 11 de bir tutmazsın kanka garantiye gelirsek kendi garantisi değil o telefonun demekki yoksa zamanında 7 olan arkadaşıma sistemsel sorunu yüzünden 0 7 verdiler andorid lerin servislerinden kat kat iyi kendş servisi applenin telefoncu garantisi değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Furkan Çavdar
7 ile 11 de bir tutmazsın kanka garantiye gelirsek kendi garantisi değil o telefonun demekki yoksa zamanında 7 olan arkadaşıma sistemsel sorunu yüzünden 0 7 verdiler andorid lerin servislerinden kat kat iyi kendş servisi applenin telefoncu garantisi değil.
Arkadaşım Apple'ı aradım, biz anlaşmalıyız Genpaya götürün dediler.
Kendi garantisi yok Apple'ın Bursa'da.

Kapattılar sonradan.

Arkadaşım Apple'ı aradım, biz anlaşmalıyız Genpaya götürün dediler.
Kendi garantisi yok Apple'ın Bursa'da.

Kapattılar sonradan.
Apple'ın kendi servisi yok Bursada.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Burak Doğan
arkadaşlar yorumlarınız çok kabaydı nazik bir dil ile cevap verememişsiniz bazıları hariç sadece tavsiye istedim bütçe 12k gibi birşeydi inanın marka gömmeye hiç gerek yok gönül ister o telefonu 8kya alalım malum dolar kuru ve vergiler falan

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Bir şeyler yazılmış ama okumadım bile. Ben de 11 kullanıyorum ama satın almadım babam 2 yıl önce almıştı kendisi kullanıyordu ben de 8 kullanıyordum 3 senedir. Babam 13 pro max e geçince ben de buna geçtim. Telefon güzel pil performansı da 8 e göre iyi (%82 pil sağlığı). Ama bence artık almayın bu telefonu. Yani biraz zorlayın 12 falan alın bari. 11 çıkalı baya olacak. 14 çıkacak Eylül’de öyle düşün. Almaya kararlıysan bir şey diyemem ben olsam almam ama alsan pişman kalacağın bir telefon da değil kesinlikle.

theali

80+ Bronze

2016 yılında İphone aldık. 6. senesine giriyor ve son 1 senede yazılımsal problem çekmeye başladım. Onun dışındaki sorunların hepsi kullanıcı hatasıydı. Ne olduda bu kadar Apple düşmanı oldun anlamadım. O senin şansınmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed Poyraz

İphone kullanıcısı birisi olmasam söylediklerine inanabilirdim ama apple kadar müşterisiyle ilgilenen bir firma görmedim bu zamana kadar samsungta kullanmış birisi olaraktan apple der geçerim kalite çünkü

Efee.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Efe Çetin
Arkadaşlar Huawei Y7 2019 kullanıyorum kendisine su kaçtı ölü pixel oluştu 3 yıldır kullandım ve değiştirmeye karar verdim, ios almayı düşünüyorum iPhone 11 almayı düşünüyorum şarj konusunda nasıl Huawei Y7 2019 dan geçiş yapınca fark hissettirir mi alınır sizce?
iPhone 11 bence hala alınır 3-4 yıl daha gider, bende geçmek istiyorum

• Hahaha
Reaksiyonlar: Lowe

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
iPhone 11 alınır

-dı

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay Erenoğlu
Geçen temmuz da 7,2k'ya 128gb almıştım ve ilk apple telefonum oldu kendisi. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaratmadı ve tavsiye edebilirim. Ekranı ve kamerası gayet güzel, face ID de harika çalışıyor. Bu apple fiyatlarıyla bence hala alınabilecek bi telefon. Tabii ki son karar sizin

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
okr

bir sorun yaşadın diye herkes yaşayacak diye bir şey yok dostum bunu düşünerek yazaydın keşke. ilk çıktığı zamanlar iPhone 7 256 GB lik modelini almıştım kaç sene kullandım o emektarı ve hala diri, şuanki android telefonları ezebilecek güçte işlemci konusunda eski olmasa hala kullanırdım onu.

S21 FE 11 için güçlü bir rakip bazı yerlerde s21 fe kamera konusunda daha iyi, 11 ise yazılım, uzun ömürlülük, ve dayanıklığı ile ezip geçiyor. kamera ve ekran senin için önemli bir etkense kesinlikle S21 FE ama ben rahat olayım 4 5 yıl güncelleme desteği alayım sağlamcı olayım diyorsan 11 alırsın. senin için bir video bırakıyorum, bu arada 11 kullanıyorum sormak istediğin bir soru olursa cevaplarım, şahsi fikrim iPhone 11 eğer uygun bir fiyata bulursan kaçırma derim.

Son düzenleme:
Top Bottom